Главная > ЗНО / Стрічка > Оприлюднено правильні відповіді ЗНО з німецької, французької та іспанської мов

Оприлюднено правильні відповіді ЗНО з німецької, французької та іспанської мов


30-05-2018, 12:33. Разместил: Moderator
Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО», обравши відповідний предмет. Нагадуємо, що до 14 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» з іспанської, німецької, французької мов.

До 15 червня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати тестування з цих предметів. Учасникам, які хочуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів, радимо скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань з іспанської testportal.gov.ua/sertificatesp/ , німецької http://testportal.gov.ua/sertificatger/, французької http://testportal.gov.ua/sertificatfra/ мов,  а також критеріями оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з цих предметів, розміщеними у розділі «Предмети ЗНО».
 
Схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з іспанської http://testportal.gov.ua/correcthesp/, німецької http://testportal.gov.ua/correcthger/, французької http://testportal.gov.ua/correcthfra/ мов, ухвалені на засіданні предметних фахових комісій з цих предметів, буде розміщено в розділі «Предмети ЗНО» 31 травня 2018 року.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад