» » ЗНО – 2020: актуальні питання щодо організації
Інформація
  • Переглядів: 1601
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-06-2020, 14:40
23-06-2020, 14:40

ЗНО – 2020: актуальні питання щодо організації

Категорія: ЗНО / Слайдер

Уже 25 червня тестуванням з математики розпочнеться проведення ЗНО в Україні. І без того відповідальний процес вимагає ще більш серйозного ставлення до організації в умовах пандемії. Органи влади та управління освітою на всіх рівнях зараз працюють над забезпеченням безпеки та комфорту для всіх учасників тестування.

Сьогодні голови РДА/ОТГ, начальники відділів освіти та відповідальні за організацію ЗНО Чернівецької області приєдналися до інструктивної онлайн-наради Чернівецької ОДА, де було обговорено актуальні питання підготовки до проведення ЗНО. Ірина Ісопенко, заступник голови ЧОДА, наголосила, що керівники органів управління освітою мають забезпечити чіткий контроль підготовки пунктів тестування і організацію ЗНО.

Під час наради увагу було закцентовано на підвезенні учасників до пунктів тестування; проведенні термометрії майбутніх абітурієнтів у місцях їхньої посадки в транспорт; забезпеченні пунктів тестування дезінфекційними засобами; дотриманні соціальної дистанції; інструктуванні учасників щодо дотримання правил безпеки. Також зазначено, що посилену безпеку допомагатимуть забезпечити медичні працівники та представники Національної поліції.

У м.Чернівці учасники за наявності запрошення на ЗНО зможуть скористатися громадським транспортом, щоб дістатися до пунктів тестування. Міська влада обговорить можливість забезпечення додаткового транспорту в ці дні.

У деяких районах (Путильський, Новоселицький) через негоду зруйновані шляхи сполучення, що може спровокувати проблеми з транспортуванням учасників ЗНО. Представники місцевих органів влади стверджують, що тримають ситуацію на контролі та розробляють додаткові варіанти для підвозу учнів.

Микола Харатін, директор Департаменту освіти і науки ЧОДА, дав розпорядження керівникам відділів освіти до полудня завтрашнього дня прозвітувати, чи є проблеми з підвезенням учасників та чи всі райони забезпеченні необхідною кількістю пірометрів.

Нагадуємо, що основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня до 17 липня. На Буковині з більш ніж 9 тисяч випускників 52% виявили бажання проходити тестування. В області працюватимуть 35 пунктів тестування.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше