» » Безкоштовні онлайн-сервіси, які допоможуть підготуватися до ЗНО
Інформація
  • Переглядів: 420
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2019, 11:25
17-01-2019, 11:25

Безкоштовні онлайн-сервіси, які допоможуть підготуватися до ЗНО

Категорія: ЗНО / Стрічка

iLearn

Гейміфікована платформа iLearn — це єдиний в Україні сайт, створений командою «Освіторії», де випускники можуть безкоштовно готуватися до фінального тестування. Ви отримуєте доступ до безкоштовних онлайн-курсів для підготовки до фінального тестування. Під час реєстрації учні створюють свого гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

Також платформа пропонує вебінари з найкращими викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської. За успіхи в навчання користувачі можуть накопичувати монети, проходити рівні та здобувати досвід. Для найзавзятіших на iLearn підготували цінні призи від партнера Coca-Cola.

А вже з середини січня на випускників усіх шкіл України чекає сюрприз — можливість безкоштовно проходити тести у форматі ЗНО на сайті iLearn.

Найкращі спеціалісти підготували для школярів безліч запитань, які допоможуть підготуватися до іспитів.

Eduget

Безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО пропонує освітня платформа Eduget в рамках проекту Be Smart.

На платформі абітурієнт може отримати доступ до 15 курсів з 8 предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, географія та біологія. Курси доступні до проходження з будь-якого пристрою, для цього ви маєте зареєструватися на сайті. Для зручності курси містять систематичне тестування та контроль успішності.

#ЗНОцепросто

Ця платформа в Instagram — знахідка для абітурієнта, який хоче зробити час, проведений в соцмережі, корисним. Тут є лайфхаки підготовки до ЗНО, мотиваційні пости, чималий список чат-ботів, які допомагають готуватись до тестування. Цей ресурс розробили та ведуть викладачі Харківського національного економічного університету імені Кузнеця.

До слова, на сайті Українського центру оцінювання освіти вже розмістили сертифікаційні роботи за кожним з предметів ЗНО. Ціль — допомогти випускникам зорієнтуватись, що вони повинні знати та вміти в межах тематичних розділів, за якими складаються питання тестів.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (45)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше