» » Мережа пунктів пробного тестування в Чернівецькій області розширилася
Інформація
  • Переглядів: 568
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 21-03-2018, 18:00
21-03-2018, 18:00

Мережа пунктів пробного тестування в Чернівецькій області розширилася

Категорія: ЗНО

 

21 березня 2018 року за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти, директора Центру якості освіти – Світлани Прінько, завідувача відділу моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Центру якості освіти – Любов Якименко на базі ОЦЕВ «Юність Буковини» відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі/ОТГ та відповідальними за пункти тестування щодо підготовки, організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Світлана Іванівна звернула увагу присутніх на важливості якісної організації та проведення пробного тестування в області, процедура якого максимально має бути наближеною до основних сесій ЗНО. У зв’язку з тим, що цьогоріч ДПА у формі ЗНО складатимуть також учнів/студенти професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, в м. Чернівцях кількість пунктів тестування збільшилася і становить 14.

Якименко Любов проінформувала щодо кількості зареєстрованих випускників у розрізі районів/міст/ОТГ для проходження пробного тестування. Загалом по області відсоток випускників закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання складати пробне тестування, становить 74,6% (у 2017- 64,7%).

Оксана П’яста детально ознайомила відповідальних за пункти тестування з процедурою проведення пробного тестування, яке відбудеться 24 березня (українська мова та література), 31 березня (математика; історія України; хімія; фізика; англійська, німецька, французька мови; біологія; географія). Вона звернула увагу на те, що учасникам пробного тестування необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Для пропуску на пункт тестування абітурієнтам необхідно мати наступні документи: паспорт, запрошення та квитанцію про здійснення оплати. Також детально розповіла про специфіку проведення тестувань з іноземних мов, до сертифікаційних робіт яких цьогоріч додано аудіювання.

На завершення наради на пункти тестування були передані пакети необхідних документів.

 
Читайте також на сайті Центру якості освіти: http://centr.cv.ua/?p=400
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше