» » Студенти БДМУ розповіли старшокласникам як ефективно та успішно скласти ЗНО
Інформація
  • Переглядів: 419
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2017, 09:33
21-04-2017, 09:33

Студенти БДМУ розповіли старшокласникам як ефективно та успішно скласти ЗНО

Категорія: ЗНО / Заклади вищої освіти області / Навчальні заклади

Студенти-медики під час зустрічі з учнями 10-11 класів ЗОШ №22 та ЗОШ №27 розповіли як правильно організовувати свій час та планувати роботу у напружений період підготовки до ЗНО.

Вони наголосили на необхідності чергувати інтелектуальну працю й відпочинок, щоб уникнути перевтоми.  З власного досвіду зауважили, що у ході роботи з тестами слід бути максимально зосередженими: перш ніж виконувати завдання, уважно прочитати інструкцію, адже саме неуважність може заважати виявити свої справжні знання. Переконали старшокласників у тому, що за умови серйозної підготовки й наявності ґрунтовних знань, випускники зможуть отримати гарні результати.

Завідувач кафедри психології та філософії, професор Алла Борисюк зазначає, що для успішного складання ЗНО велике значення має як високий рівень знань, так і психологічна готовність (володіння навичками саморегуляціїї у напруженій ситуації, вміння розподіляти час, здійснювати контроль за результатами діяльності тощо).

Особливу увагу майбутні медики приділили необхідності правильного калорійного харчування, наголосивши, що під час інтенсивного розумового напруження необхідна поживна і різноманітна їжа, і збалансований комплекс вітамінів. Такі продукти як риба, сир, горіх стимулюють роботу головного мозку. 

Наголосили, що напередодні ЗНО необхідно забезпечити повноцінний відпочинок.

Студенти поділилися власним досвідом успішного проходження незалежного оцінювання та радістю від того, що їх мрія здійснилася і вони отримали статус студента БДМУ. Також майбутні медики розповіли про особливості студентського життя і запросили до дружньої родини Буковинського державного медичного університету.


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше