Інформація
  • Переглядів: 1124
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-05-2012, 16:12
25-05-2012, 16:12

Новоселиччина святкує завершення навчального року

Категорія: Завершення навчального року

"Є святкових днів багато
На листках календаря,
На подвір"ї школи свято -
День останнього дзвінка..."Радісне і хвилююче, довгоочікуване і трішки сумне свято останнього дзвоника відбулося в усіх навчальних закладах Новоселицького району. Для школярів розпочалася весела пора шкільних канікул, а для випускників — відповідальна перевірка знань, здобутих протягом шкільних років.
Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів району прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.
Надзвичайно урочистим останній дзвоник був у НВК «Боянська гімназія». До цієї школи завітав голова обласної ради Гайничеру Михайло Іванович. Він привітав великий дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року, вручив почесні грамоти та дипломи кращим педагогам і учням за особливі успіхи у навчанні та подарував школі книгу - альбом «З української старовини».
До Строїнецького НВК завітав голова районної державної адміністрації Нікітович Георгій Іванович, який звернувся з вітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості села. Під час привітання побажав вчителям, які вклали у кожного із своїх учнів часточку душі, щоб це повернулося їм сторицею. Побажав всім присутнім миру, добра, взаєморозуміння і гарних щасливих літніх канікул та подарував комп’ютер.
Головний освітянин району Діна Віссаріонівна Романчук взяла участь у урочистостях з нагоди свята останнього дзвоника у Форосненському НВК. Подякувала вчителям за роботу наголосивши, що «Саме ваша праця стала запорукою здобутків цих дітей, які вважають себе уже дорослими, але все ж ще діти». Побажала учням та вихованцям закладу гарного літнього відпочинку та здійснення всіх мрій й подарувала кухонний посуд.


Новоселиччина святкує завершення навчального року
Новоселиччина святкує завершення навчального року
Новоселиччина святкує завершення навчального року
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (20)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше