» » » » 12 жовтня у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 відбулася презентація підручника для 4 класу «Основи християнської етики.
Інформація
  • Переглядів: 659
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2016, 09:21
13-10-2016, 09:21

12 жовтня у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 відбулася презентація підручника для 4 класу «Основи християнської етики.

Категорія: Навчальні заклади / Загальноосвітні навчальні заклади / ЗНЗ Чернівці

Кажуть, життєва мудрість приходить лише з досвідом. Та це не означає, що мудрості не потрібно вчитися. І чим швидше розпочати вивчати цю науку, тим щасливішим буде ваше життя. Саме тому в навчальну програму початкових класів поступово входить предмет «християнська етика».

12 жовтня у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 відбулася презентація підручника для 4 класу «Основи християнської етики. Учимося мудрості» (автори І.Л.Сіданіч, М.В.Влад, М.В.Федик, К.Д.Влад). У затишному кабінеті естетики зібралися педагоги, представники громадськості та обласної влади. Головним гостем, звісно ж, була одна з авторів підручника – Марія Василівна Влад, магістр богослов’я, учитель християнської етики. Авторка розповіла, як протягом багатьох років збирала та сама створювала матеріали, розробки, завдання з курсу «християнська етика», але довго не мала змоги презентувати їх колегам та всім зацікавленим. На щастя, Марію Василівну підтримали завідувач науково-методичним центром безперервної педагогічної освіти ІППОЧО Марія Маноліївна Одинак та Департамент освіти і науки ЧОДА. Приєдналися до справи й представники Чернівецької обласної ради. Завітав на презентацію підручника Іван Миколайович Мунтян, голова Чернівецької обласної ради, який повідомив, що на видання книги було виділено 100 тис. грн, хоч, насправді, це дуже мала сума, тому наступного року крайова влада докладе всіх зусиль, щоб видати ще один тираж підручників. Отримавши підтримку й місцевих меценатів, Марії Василівні зі співавторами вдалося зібрати 137 тис. грн та надрукувати 3000 примірників книги. Також відвідала презентацію директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Михайлівна Палійчук, яка подякувала авторам підручника за плідну працю та значний вклад у розробку методики викладання християнської етики в навчальних закладах. Заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Миколайович Шкурідін зазначив, що дуже важливо видавати такі книги, які вчать юне покоління любові та добропорядності, адже якими ми виховаємо дітей, таке й буде наше майбутнє. На презентації підручника були й заступник директора ІППОЧО Галина Василівна Рудата начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Васильович Мартинюк.

Новий підручник має позаконфесійний характер і є спільним для всіх християн. Навчальна книга вчить учнів бути толерантними, щедрими, ввічливими, орієнтується на християнські цінності.

Після завершення презентації вчитель Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Діяконюка Олеся Іллівна Стринадко провела престендовий урок з християнської етики для своїх колег, а вчитель Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25 Лідія Сільвестрівна Форост провела відкритий урок з цього ж предмету. На цих демонстраційних заняттях педагоги мали змогу показати свої творчі наробки з методики викладання християнської етики в школі.

 


 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше