Главная > Загальноосвітні навчальні заклади / ЗНЗ Сокиряни > Перший урок у Новодністровській гімназії

Перший урок у Новодністровській гімназії


8-09-2016, 11:46. Разместил: Moderator

Незалежній Україні – 25!

Збулася мрія багатьох століть українських патріотів. Наша Україна стала соборною, незалежною, самостійною державою. У цьому році 24 серпня їй виповнилося 25 років. Ми живемо в епоху народження нової країни. Революція Гідності, анексія Криму та збройний конфлікт на Донбасі змінив нашу країну і кожного з нас. Найкращим представникам народу довелось зі зброєю в руках відстоювати свою національну гідність та незалежність.Та попри всі складнощі Україна залишається сильною та незалежною країною ось уже 25 літ.

Саме про незалежність нашої держави йшлося на першому уроці в новому навчальному році учнів 11–Б класу Новодністровської гімназії, який провела класний керівник В. П. Білава. Згадуючи ті визначні здобутки і перемоги, котрими відзначилася наша славна Батьківщина, учитель наголосила, що віра у краще майбутнє все ж таки є!

Урок розпочався зі слів педагога, а далі, повертаючись до історичних події, учні розповідали, як все починалося. Усе те, чим пишаємося, і те, що нація воліла б забути. Перемоги, які були, і поразки, які ще не спокутували. Олімпійське золото, політ у космос, кулаки Кличків, але й репресії проти опозиції, вбивство Гонгадзе, загибель Чорновола. Майдан і після Майдану. Словом, усе, що і є історією України.

Кожен старшокласник згадував радісні та сумні події, з 1991 і до 2016 року. Трагічні факти, які гірким полином ятрять нам душу, але і щасливі моменти, що надихають на звершення. І все ж у кожного з нас є надія на краще майбутнє для нашої неньки України.

Не забули ми вшанувати пам’ять усіх загиблих визначних людей – В’ячеслава Чорновола, Георгія Гонгадзе, героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули в АТО.

Усім тим, хто сьогодні нас захищає на сході країни, ми адресували наші листи. Учні виконували пісні та читали вірші про Україну.

Долаючи всі труднощі, Україна продовжує боротися за свою Незалежність. І обов’язково переможе, бо Україна має бути. І не лише у формі чудових вишиванок та пісень, але й активного і свідомого громадянського суспільства – такого висновку дійшли учні та усі присутні на уроці.

На закінчення пролунали слова настанови вчителя: «Гідно несіть славу ваших предків, завжди вставайте на захист свободи і незалежності своєї Батьківщини – України, докладіть своїх зусиль для того, щоб вона стала багатою, сильною, адже

Нам Україна – мати, родина.

(Так свою Англію люблять англійці,

Швецію – шведи, Німеччину – німці…)

Нам не забути свою Україну.

Тому, що ми – українці!

 

 

 

Марина Харабара, випускниця Новодністровської гімназії 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад