Главная > ВНЗ ІІІ_ІV > Засідання методичного об’єднання у вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет»

Засідання методичного об’єднання у вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет»


1-12-2016, 12:01. Разместил: Moderator

Проведено спільне методичне об’єднання із завідувачами кафедр, керівниками та викладачами фізичного виховання ВНЗ ІІІ-ІУ та І-ІІ р.а. на тему: «Організація роботи з фізичного виховання студентів з ослабленим здоров’ям, медико-педагогічний контроль та безпека життєдіяльності студентів під час занять фізичною культурою та спортом».

Завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету, академік Нью-Йоркської академії наук, професор, доктор медичних наук Тащук В.К. під час виступу зосередив увагу присутніх на основні моменти організації роботи з фізичного виховання та спорту у медичному університеті, зазначивши, що даний заклад є одним із найкращих серед медичних вишів України. Професор Тащук В.К. розповів присутнім і про місце фізичної культури і спорту у провідних навчальних закладах світу.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Гречко С.І. змістовно розповіла про медико-педагогічний контроль під час занять з фізичного виховання.

Кандидат медичних наук, асистент кафедри Єременчук І.В. акцентувала увагу присутніх на надання першої долікарської допомоги потерпілим під час серцево-судинних нападів.

Цікаво розповів про співпрацю спортклубу і студентського самоврядування голова студентської ради Буковинського державного медичного університету, студент 6 курсу Романчук Віктор. Досить змістовно і професійно він провів тренінг із надання першої долікарської допомоги під час отримання травм.

На високому науково-методичному рівні проведено фрагмент заняття зі спеціальною медичною групою (комплекс вправ на основі його) старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Н.М.

Під час підведення підсумків методичного об’єднання начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К. дав високу оцінку проведеному заходу і висловив подяку його керівництву.

 

 

 

Спеціаліст І категорії

обласного відділення В.В.Садовой

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад