» » » Чернівецький навчально-консультаційний центр Національного університету "Львівська політехніка"
Інформація
  • Переглядів: 5735
  • Автор: admin1
  • Дата: 20-06-2011, 15:47
20-06-2011, 15:47

Чернівецький навчально-консультаційний центр Національного університету "Львівська політехніка"

Категорія: Навчальні заклади / ВНЗ ІІІ_ІV

Навчально – консультаційний центр Національного університету «Львівська політехніка» у м. Чернівці був утворений у 2004 році на базі відділу дистанційного навчання Національного університету «Львівська політехніка» (підстава – наказ Міністерства освіти і науки від 19.03.04. №220. Наказ Національного університету «Львівська політехніка» від 05.04.04. №61-10 про створення та організацію діяльності Навчально –консультаційного центру Національного університету «Львівська політехніка» м. Чернівці).

Відокремлений підрозділ Навчально – консультаційний центр Національного університету «Львівська політехніка» м. Чернівці здійснює освітню діяльність згідно з ліцензією від 28.12.2009р.серії АВ №498461 наданої Міністерством освіти і науки України.

Навчально – консультаційний центр Національного університету «Львівська політехніка» м. Чернівці надає освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти, на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра та спеціаліста за заочною формою навчання за спеціальностями:
• Обладнання хімічних виробництв
• Автомобілі та автомобільне господарство
• Електротехнічні системи споживання
• Автоматизоване управління технологічними процесами
• Промислове і цивільне будівництво
• Системи управління і автоматика
• Організація і регулювання дорожнього руху
• Менеджмент організації
• Фінанси

Розподіл спеціальностей освітньо – кваліфікаційного рівня бакалавр та спеціаліст визначений в межах загального ліцензованого обсягу університету (згідно ліцензії базового вищого навчального закладу).

Рівень спеціаліста здобувають 124 студенти. Всі студенти забезпечені місцями для проживання в гуртожитку, а саме 220 осіб під час сесії.
У гуртожитку є спортивно-тренажерна база, де студенти та викладачі можуть у вільний час займатись.
В НКЦ НУ «Львівська політехніка»м. Чернівці підготовка та перепідготовка фахівців забезпечується за допомогою кваліфікованого професорсько- викладацького складу кафедр науково-навчальних інститутів університету.

Для забезпечення навчальної підготовки та перепідготовки використовується матеріально-технічна база НКЦ м. Чернівці та матеріально-технічна база навчально-наукових інститутів та кафедр НУ «Львівська політехніка».

Кожна навчальна аудиторія обладнана відео проектором, комп’ютером, плазмовим телевізором та підключено до мережі «INTERNET».
Загалом всі кабінети та лабораторії обладнані сучасним устаткуванням, технічними засобами навчання, меблями, інвентарем.
В цілому всі лабораторні роботи, передбачені навчальними планами, забезпечені необхідним обладнанням та вимірювальними приладами, але деякі з них проводяться у базовому ВНЗ у вигляді лабораторного практикуму.

Заняття з студентами заочниками проводиться згідно затвердженого графіку навчального процесу та розкладу занять, які відповідають навчальним планам.

Щоденно проводяться організаційні заходи та здійснюється контроль за проведенням занять.
Спеціальності забезпеченні діючими освітньо-професійними програмами та освітньо-кваліфікаційними характеристиками.
Навчально-методичне забезпечення навчального процесу проводиться з орієнтацією на використання сучасних технологій навчання, зокрема із застосовуванням комп’ютерної техніки, що дозволяє в значній мірі реалізовувати індивідуальний підхід. З цією метою НКЦ м. Чернівці забезпечений методичними розробками з фахових дисциплін відповідних напрямів підготовки, спеціалізованою, фундаментальною і фаховою літературою.
Наявність комп’ютерного забезпечення дозволяє формувати створену у 2010 році бібліотеку на електронних носіях інформації та доступ до інформації розміщеної на сервері Національного університету «Львівська політехніка».

Створена єдина база даних студентів НКЦ дає можливість контролю успішності та навчальної діяльності.
З урахуванням викладеного навчальний процес центру забезпечений на 96% науково-методичними та навчально-методичними матеріалами. В розрізі напрямів та спеціальностей.

Чернівецький навчально-консультаційний центр Національного університету "Львівська політехніка"

Чернівецький навчально-консультаційний центр Національного університету "Львівська політехніка"

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше