Главная > ВНЗ І-ІІ > Педагогічний коледж ЧНУ імені Ю.Федьковича

Педагогічний коледж ЧНУ імені Ю.Федьковича


19-06-2011, 21:30. Разместил: admin1
Перелік напрямів підготовки (спеціальностей) фахівців (окремо на базі 9 і 11 класів):

I освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»
На базі 9 класів:

Напрям підготовки – 0101 Педагогічна освіта
5.01010101 Дошкільна освіта;
5.01010201 Початкова освіта.

Напрям підготовки – 0102 Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини
5.01020101 Фізичне виховання.

Напрям підготовки – 0202 Мистецтво
5.02020401 Музичне мистецтво.

На базі 11 класів:

Напрям підготовки – 0101 Педагогічна освіта
5.01010101 Дошкільна освіта.

Напрям підготовки – 0102 Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини
5.01020101 Фізичне виховання.

II освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»

Напрям підготовки – 0101 Педагогічна освіта
6.010102 Початкова освіта.

Історія навчального закладу
Кузнею педагогічних кадрів у краї називають педагогічний коледж – один з найстаріших навчальних закладів Буковини, який у 2010 році відзначив своє 70-річчя. Розміщений заклад в приміщенні колишньої учительської семінарії, пам’ятки архітектури XIX століття, де працював визначний письменник і освітянський діяч Осип Маковей.

З 1940 до 2001 р. – навчальний заклад існував як педагогічне училище; в 2001 р. реорганізований в педагогічний коледж.

У навчальному закладі працюють 207 штатних працівників, у тому числі 107 – педагогічних: 3 заслужених учителі України, 10 кандидатів наук, 9 наукових пошукачів. 76 викладачам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Педагоги коледжу об’єднані в 13 предметних (циклових) методичних комісій, з яких 4 – випускові, якими вироблені чіткі напрями діяльності, визначені основні завдання навчальної та наукової діяльності коледжу. Їхня робота спрямована на підвищення наукового рівня навчального процесу, якісну підготовку спеціалістів для освіти краю.

Методична проблема, над якою працюють викладачі коледжу - «Підготовка спеціалістів педагогічного профілю до роботи в умовах ринкової економіки».

У педагогічному коледжі навчається 901 студент в 40 академічних групах, в т. ч. на стаціонарній формі 787 осіб, на заочній – 114. За кошти місцевого бюджету навчаються 561 студент, за кошти фізичних осіб – 340 студентів. Сукупний ліцензований обсяг прийому студентів становить 690 осіб (денна форма навчання – 375 осіб, заочна форма навчання – 315 осіб).

У коледжі створено міцну навчально-матеріальну та науково-методичну базу. На балансі навчального закладу 7 будівель, в т. ч. 5 – навчальні корпуси; фізкультурно-оздоровчий комплекс із трьома залами, гуртожиток на 500 ліжкомісць. Загальна площа приміщень становить 15986,2 м²; навчальна 10262 м². Навчальна площа на 1 студента 14,2 м². При коледжі працює їдальня на 220 місць, кафе-бар на 60 місць, бібліотека з читальним залом та загальним книжковим фондом 113744 одиниць. Навчальний процес забезпечують 72 навчально-методичні кабінети, хоровий клас, обладнаний за новими технологіями, зал хореографії та ритміки, 2 комп’ютерні кабінети, 2 кабінети інформаційних технологій та інноваційних методів навчання.

Функціонують медичний пункт та стоматологічний кабінет (філіал міської стоматологічної поліклініки).
З метою самореалізації майбутніх педагогів діють 24 гуртки різного спрямування: звукозапису, танцювальний «Ритм», аеробіки, ансамблі «Буковиночка», «Ліра», народних інструментів, бандуристів, духовий оркестр, два народних хорових колективи, спортивні секції.

Серед студентів коледжу є переможці Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, призери міжнародних поєдинків з боксу, боротьби, Всеукраїнських змагань з легкої атлетики; навчаються члени збірної України зі стрільби з лука, майстри спорту міжнародного класу, призери чемпіонатів світу серед юніорів у Швеції та Франції.

На базі коледжу створені і діють громадські організації, до складу яких входять студенти і викладачі: громадсько-екологічне об’єднання «Буквиця», молодіжна організація «Сучасник».

Випускники коледжу – заслужені учителі України, народні депутати, керівники області, директори шкіл, завідуючі дитячими установами позашкільними закладами. За роки існування навчальний заклад підготував 15 тисяч педагогів-вчителів початкових класів, фізкультури, музики, музичних керівників, вихователів дошкільних дитячих установ. В області немає жодної освітянської установи, де б не працювали випускники коледжу. Високий рейтинг наших випускників. Вони володіють знаннями, мають сформовані практичні уміння і навички навчати і виховувати.
Керівництво коледжем здійснює дирекція на чолі з директором, кандидатом географічних наук, відмінником освіти України, викладачем-методистом Чернюхом Олегом Івановичем. Навчально-методичну та наукову роботу в коледжі акумулює навчальна частина з заступником директора з навчальної роботи, кандидатом педагогічних наук, відмінником освіти України, заслуженим вчителем України, викладачем-методистом Сичовою Мирославою Іванівною.

Педагогічний коледж ЧНУ імені Ю.Федьковича

Педагогічний коледж ЧНУ імені Ю.Федьковича
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад