» » » Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»
Інформація
  • Переглядів: 11592
  • Автор: admin1
  • Дата: 19-06-2011, 21:15
19-06-2011, 21:15

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

Категорія: Навчальні заклади / ВНЗ І-ІІ

Перелік напрямів підготовки (спеціальностей) фахівців
На основі базової загальної середньої освіти
5.03050801 «Фінанси і кредит»
5.03050901 «Бухгалтерський облік»
5.05160203 «Моделювання та конструювання промислових виробів»

На основі повної загальної середньої освіти
5.03050801 «Фінанси і кредит»
5.03050901 «Бухгалтерський облік»
5.05160203 «Моделювання та конструювання промислових виробів»

Чернівецький коледж дизайну та економіки – державний вищий навчальний заклад першого рівня акредитації системи Міністерства освіти і науки України. Заснований 16 листопада 1940 року постановою Ради народних комісарів УРСР від 16.11.1940 року № 1538. З того часу впродовж десятиріч навчальний заклад готував технологів бавовнопрядіння і бавовноткацтва, швейного та трикотажного виробництва, механіків текстильного устаткування, техніків–плановиків, організаторів виробництва, економістів та ін. Зміна профілів підготовки фахівців декілька разів викликала потребу змінювати назву навчального закладу (текстильний технікум, технікум легкої промисловості, технікум технологій виробництва та економіки). Наказом Міністерства освіти і науки України від 12.06.07 № 484 Чернівецький державний технікум технологій виробництва та економіки перейменовано в Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки».
Протягом всього часу свого функціонування коледж був і нині залишається єдиним у Південно–Західному регіоні України вищим професійним навчальним закладом, що забезпечує на терені краю і сусідніх областей оновлення кадрового потенціалу підприємств легкої промисловості і споріднених галузей. Нині Чернівецький коледж дизайну та економіки – багатопрофільний навчальний заклад, в якому молодь проходить професійну підготовку за напрямами: «Текстильна і легка промисловість», «Економіка та підприємництво». 
За роки існування навчальний заклад дав освіту близько 15 тисячам випускникам. У їх переліку – відомі керівники промислових підприємств, організатори виробництва, головні інженери, дизайнери, художники, керівники банківських установ, фінансових управлінь. Випускники коледжу працюють у різних галузях як в Україні, так і за її межами.
Імідж коледжу, його авторитет в освітньому середовищі забезпечує  насамперед високопрофесійний, прогресивний, творчий педагогічний колектив, націлений на гармонійний індивідуальний розвиток кожного студента. Педагогічний колектив коледжу чітко усвідомлює, що робота з молоддю сьогодні потребує високого професіоналізму та особистісної компетенції, знання і використання сучасних педагогічних технологій і забезпечення інноваційності навчального процесу. Дві третини викладачів – спеціалісти вищої категорії, з них половина має педагогічне звання «Викладач–методист», нагороджені почесними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України»,  «Василь Сухомлинський», «Софія Русова», є лауреатами освітянських премій імені Юрія Федьковича та Омеляна Поповича.
Справедливою винагородою за творчу працю колективу є відзнака Всеукраїнської Громадської акції «Флагман освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти.
Особливу увагу в коледжі приділяють модернізації навчального процесу, впровадженню новітніх технологій навчання, удосконаленню матеріально–технічної бази. Сьогодні навчально–виховний процес забезпечують 23 сучасні кабінети, навчальний комп’ютерний комплекс, кабінет комп’ютерних технологій, лабораторія моделювання та конструювання одягу, швейні навчальні майстерні, студентське конструкторське бюро, мистецька студія, бібліотека з читальним залом, зал засідань, лекційна аудиторія, спортивний і актовий зали.
Підставою для високої оцінки праці, творчого потенціалу викладачів коледжу є оприлюднені результати навчально–методичної, пошуково– дослідницької і виховної діяльності викладачів. Лише за останні п’ять років видруковано матеріали 9–ти науково–практичних конференцій і семінарів, 11 брошур про досвід роботи викладачів. Більше половини педагогічного складу стали авторами науково–методичних статей, опублікованих у Всеукраїнській і крайовій педагогічній періодиці.
Коледж є тим унікальним середовищем, яке не лише навчає, але й виховує. Організація студентського життя й виховання у коледжі здійснюється за найактивнішої участі самих студентів. Працюють клуби КВК, «Співрозмовник», волонтерський клуб «Подаруй тепло», студентське модельне агентство «Рута», дизайн–студія «ШедЕврика», центр соціологічних досліджень. Доброю традицією стало проведення студентських науково–практичних конференцій, Днів науки, конкурсів «Кращий за професією», спортивних змагань. В переліку виховних заходів: відвідування театрів, музеїв, вивчення ахітектурних та культурних пам’яток Буковинського краю, проведення тематичних вечорів «Збережемо пам’ять», «Європа – наш спільний дім», конкурсів «Ярмарок талантів», «Бажаєш бути успішним», фестивалів студентського гумору, Днів здоров’я тощо.
Багато років поспіль студенти коледжу стають фіналістами та лауреатами Міжнародних конкурсів молодих дизайнерів одягу «Новий колорит» (Мукачево), «Адміралтейська ігла» (Санкт–Петербург), «Паром» (Харків), «Печерські каштани» (Київ), переможцями Всеукраїнських конкурсів «Молода економіка», «Талановиті кадри України», неодноразово – переможцями Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Найкращі студенти коледжу стають стипендіатами іменних академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради.

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

 

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

 

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

 

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

 

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше