» » » Участь учнів Чернівецького ВПУ радіоелектроніки у Всеукраїнському форумі патріотичних справ учнівської молоді «Ми-Українці!»
Інформація
  • Переглядів: 650
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-10-2016, 10:21
26-10-2016, 10:21

Участь учнів Чернівецького ВПУ радіоелектроніки у Всеукраїнському форумі патріотичних справ учнівської молоді «Ми-Українці!»

Категорія: Навчальні заклади / ПТНЗ

Учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки продовжують традицію участі у заходах національно-патріотичного виховання, які спрямовані на формування суспільної думки та активної громадянської позиції учнівської молоді.

Єдиними учасниками у Всеукраїнському форумі патріотичних справ учнівської молоді «Ми-Українці!» від професійно-технічної освіти Чернівецької області стали учениці Чернівецького ВПУ радіоелектроніки Корнілова Валентина, учениця ІІІ курсу та Назарюк Олександра, учениця ІІ курсу.

Всеукраїнський форум проходив з 18 по 20 жовтня 2016 року у місті Києві за підтримки Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті, Національним музеєм історії України у Другій світовій війні, громадськими організаціями.

Необхідною умовою для участі у Форумі було підготувати творчі роботи. Зокрема Корнілова Валентина під керівництвом викладача історії та правознавства Петровської Л.І. підготувала доповідь «Йосиф Зісельс – представник дисидентського руху на Буковині» і представляла її на історико- патріотичній краєзнавчій конференції. Основні тези доповіді надруковані у збірнику тез пошуково-дослідницьких робіт учасників Всеукраїнського форуму патріотичних справ учнівської молоді «Ми-Українці!»

Назарюк Олександра спільно із соціальним педагогом Багрій Х.І. та заступником директора з навчально-виховної роботи Кавнічук О.К. підготували патріотичний квест «З Україною в серці» як одну із форм позаурочної роботи.

Поїздка до Києва була цікавою, насиченою, пізнавальною. Для учасників Форуму була організована екскурсія пам’ятними та визначними місцями столиці.

На завершення Форуму кожна з учениць отримала Диплом учасника Всеукраїнського форуму патріотичних справ учнівської молоді «Ми-Українці!» та збірник тез пошуково-дослідницьких робіт.

Дівчата гідно представили на Всеукраїнському рівні свій навчальний заклад та повернулися з приємними враженнями та позитивними емоціями.

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ