» » » Державний професійно-технічний навчальний заклад "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту"
Інформація
  • Переглядів: 4873
  • Автор: admin1
  • Дата: 17-06-2011, 05:08
17-06-2011, 05:08

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту"

Категорія: Навчальні заклади / ПТНЗ

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту"
58000, м. Чернівці, вул. Нікітина, 27
Директор Сідор Василь Ілліч

тел. (0372)59-23-05
E-mail: ptu-14@mail.ru

Історична довідка про навчальний заклад

На вулиці Павла Нікітіна Шевченківського району Чернівців знаходиться Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту. Створений заклад Головним Управлінням трудових резервів при Раді Міністрів СРСР наказом №33 від 22 лютого 1945 року. Йшли роки, заклад змінював назви: ЗУ-1, ГПТУ-1, ТУ-4, СПТУ-14, ПТУ-14, але не змінювалось спрямування в підготовці кадрів. За 60-річну історію свого існування заклад підготував понад 27 тисяч кваліфікованих робітників для залізничного транспорту та підприємств народного господарства.

Для забезпечення підготовки з професій ліцей має три навчальних корпуси, спортивну залу, дві слюсарні майстерні, токарний та ковальський цехи, електротехнічну майстерню, їдальню, гуртожиток. З моменту створення заклад співпрацює з підприємством Львівської залізниці – локомотивним і вагонним депо Чернівці, станцією Чернівці, дистанцією колії, ВАТ "Норд-сервіс Чернівці”. Локомотивне депо Чернівці – головне підприємство, що забезпечує рух вантажних і пасажирських потягів. Підготовка локомотивів до рейсу здійснюється в добре обладнаних спеціалізованих цехах. Основне завдання депо – своєчасно подавати локомотиви до потягів, кваліфіковано їх експлуатувати. Ремонт, екіпірування вагонів, підготовка до рейсів пасажирських потягів з метою безпеки їх руху і створення для пасажирів максимальних зручностей у дорозі – такі функції пасажирського вагонного депо Чернівці. Станція Чернівці – своєрідний опорний пункт Львівської залізниці щодо перевезення і різноманітного вантажу.

Ліцей має тісні зв’язки, партнерські стосунки з інженерно-педагогічним факультетом Чернівецького національного університету, студенти якого проходять виробничу практику в майстернях, а учні продовжують навчання на даному факультеті. Такі ж стосунки є з технікумами міста: економіко-промисловим та залізничного транспорту. А також з Дніпропетровським Національним університетом залізничного транспорту, що дає учням право, за направленням Львівської залізниці, отримати на пільгових умовах вищу залізничну освіту.

Традиційним, протягом останніх років, стало проведення конкурсів: "Красуня ліцею”, "Кращий слюсар ліцею”, "Кращий токар ліцею”, "Кращий електрозварник ліцею”; вечорів відпочинку: "Дари осені”, зустріч Нового року, "Козацькі забави”, "Вклонімося великим тим рокам” (До дня Перемоги). Окрім того, проводяться благодійні акції, відкриті години, дні відкритих дверей. В гуртожитку досвідчені вихователі турботливо опікуються вихованцями – вчать багатьох життєвих мудрощів. Тут учні знаходять собі заняття до вподоби в гуртках художньої та технічної творчості, клубах за інтересами. В спортивній залі, на спортмайданчиках, залі атлетичної гімнастики кваліфіковані тренери-педагоги проводять заняття у секціях з футболу, баскетболу, волейболу і атлетичної гімнастики.

Умови вступу

На залізничні професії треба представити довідку від психіатра та нарколога (з місця проживання). На інші професії: Довідку від психіатра.

Для випускників 11 класів (юнаки) - обов'язково мати приписне свідоцтво з військкомату.

Перелік необхідних для вступу документів:
Атестат про освіту
Свідоцтво про народження або паспорт (копія)
Довідка з місця проживання про склад сім’ї
Медична довідка (форма 086-У)
Фотокартки 3х4—6 шт.
Ідентифікаційний код (довідка)
Конверти по Україні (5 шт.)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше