Інформація
  • Переглядів: 608
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-06-2017, 10:17
19-06-2017, 10:17

Прес-конференція учнів Сокирянської ЗОШ №1

Категорія: Сокиряни / Загальноосвітні навчальні заклади

Щороку в Сокирянській шолі №1 працює літній мовний табір Sunflower. Цього року до табору було залучено 60 учнів , які працювали за двома напрямками: «Дозвілля» (учні4-5 класів) та «Журналістика » (учні 6-10 класів) . Оскільки кафедра учителів анлійської мови спільно з волонтером Корпусу Миру Олександрою Дікрейн, працюють над отриманням ще одного гранту, який присвячений темі «Розвиток лідерських якостей та журналістика», було вирішено зробити цю тему головною і в таборі,та створено клуб New School Media.

Утаборі учні мали нагоду відточувати розмовну англійську, зосередитися на спілкуванні, бути частиною команди, відчути себе справжніми лідерами свого класу, загону та навіть громади. Робота в таборі дозволила бути репортерами, брати  інтерв’ю, писати статті, записувати радіопередачі та робити відеоновини.

Протягом роботи табору учні були задіяні в розвивальному квесті, де їм потрібно було проявити лідерські якості, розвивати комунікативні навички та вміння працювати в різновікових групах.

Для того , щоб зрозуміти, як створюються новини, було здійснено захоплююу подорож на місцеву радіо станцію Сок FM, де учні отримали корисний журналістський досвід.

Щоб зрозуміти життя громади краще, ми відвідали Міську раду, де учні змогли детально ознайимитися з роботою усіх відділів. Міська рада пішла назустріч вихованцям табору та погодилася провести пресконференцію з залученням учнів у якості журналістів.Пресконференція була проведена у вигляді рольової гри, у якій діти виконували роль іноземних журналістів та ставили запитання англійською мовою, які учениця -перекладач озвучувала українською мовою.

Міський голова, Равлик В.С., заступник мера Чорний В.Ф., голова відділу освіти Гончар С.С., методисти відділу освіти Щербатюк Т.М., Смеречинський С.В. та Радчук Т.М. Учні були приємно враженні відкритістю, доступністю міських очільників та повнотою їх відповідей.

Таке розмаїття заходів сприяє всебічному розвитку учнів, формуванню у них комунікативних та писемних навичок, а головне – усвідомлення того, що вони є важливою складовою місцевої громади. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше