Інформація
  • Переглядів: 817
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-10-2016, 13:12
7-10-2016, 13:12

Дружній візит делегації освітян Бріченського району

Категорія: Навчальні заклади / Дошкільні навчальні заклади / Кельменці


6 жовтня 2016 року, в рамках транскордонного співробітництва «Україна – Молдова», з дружнім візитом Кельменеччину відвідали начальник районного управління освіти Штирбу Віталій Васильович та керівники навчальних закладів Бріченського району Республіки Молдова.

Делегацію Республіки Молдова зустріли голова районної державної адміністрації Віталій Михайлович Швець, голова районної ради Віктор Миколайович Ілаш та начальник управління освіти Кельменецької райдержадміністрації Любов Іванівна Мартинюк.

У вітальному слові керівник виконавчої влади району Віталій Швець відзначив: « У рамках Закону України «Про транскордонне співробітництво» у вересні цього року підписано Меморандум про співпрацю між управліннями освіти Кельменецького та Бріченського районів. Підписаний Меморандум є свідченням доброї перспективи для відновлення традиційно дружніх взаємин між Україною та Молдовою. Співпраця у сфері освіти вселяє надію на те, що ми зможемо обмінюватися досвідом, впроваджувати найкращі освітні ідеї наших сусідніх районів».

Начальник управління освіти районної державної адміністрації Мартинюк Любов Іванівна ознайомила гостей з роботою освітньої галузі Кельменеччини, провела віртуальну екскурсію навчальними закладами району. «Попри всі негаразди та труднощі сьогодення, першочерговим завданням державної політики – є турбота про дітей, їхнє майбутнє, розвиток освіти», –зазначила очільниця освіти району.

В свою чергу начальник Бріченського управління освіти висловив зацікавленість у співпраці з навчальними закладами Кельменеччини. Він зокрема закцентував увагу на розвитку наукових та культурних зв’язків між педагогічними працівниками та школярами. Досвідом роботи гімназії села Верхні Холохори Бріченського району поділилася директор Микитюк Олена Валеріївна.

У рамках програми зустрічі гості мали можливість відвідати Кельменецький ліцей-опорний заклад, екскурсію по якому провела директор закладу Лариса Віталіївна Равлюк. Окрім того, члени делегації побували у музеї бойової слави, де про його роботу та нові експонати, присвячені сучасним подіям на сході України, ознайомив вчитель історії Кельменецького ліцею Олег Білобрицький. Приємно те, що в Кельменецькому ліцеї делегація зустрілася із Леонтієм Івановичем Сандуляком – українським громадсько-політичний діячем, професором ,співавтором «Акту проголошення Незалежності України».

Під час візиту освітяни Бріченського району також відвідали новозбудовану школу I-IIступенів села Мошанець, де відбулося засідання круглого столу на тему: «Кращі напрацювання, досягнення освітньої галузі прикордонних районів, проблеми та шляхи їх вирішення».

 


 

 

 


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше