» » День відкритих дверей в Сокирянському районному центрі творчості дітей та юнацтва
Інформація
  • Переглядів: 477
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-09-2016, 09:58
21-09-2016, 09:58

День відкритих дверей в Сокирянському районному центрі творчості дітей та юнацтва

Категорія: Навчальні заклади / Сокиряни

Тут вчителі на славу, навчать своєї справи

Порадять та поможуть у досягненні мети

У серцях дитячих посіють зерна праці

Завзяття, натхнення . Любові й доброти.

16 вересня 2016 року в будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято «День відкритих дверей » з нагоди початку нового навчального року в районному центрі творчості дітей та юнацтва. Святково прикрашений зал, виставка творчих робіт вихованців гуртків , дитячі обличчя розмальовані як у казкових героїв - все це створювало атмосферу радості та доброти. На свято завітали гості Гавдюк Роман Миколайович – начальник сектору відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА, Полонка Анатолій Васильович – голова райкому профспілки працівників освіти і науки, Горн Раїса Антонівна – начальник відділу культури Сокирянської РДА. В концертній програмі взяли участь вихованці гуртків РЦТДЮ – учні навчальних закладів міста та району. Змістовним був виступ директора РЦТДЮ Кулій Наталії Михайлівни, яка підвела підсумки роботи закладу за минулий навчальний рік. Всього вихованцями гуртків взято участь о 20 обласних фестивалях, виставках, змаганнях та здобуто 57 обласних нагород, творчі керівники: Шкварун Д.І., Міронова С.С, Сварчевська М.М., Тихович К.М., Кропельницька О.А., Кірілєску Р.В., Горян С.Д., Іванович О.К. Впродовж року представлено 10 виставок робіт талановитих дітей, учасники цих експозицій – переможці обласних та Всеукраїнських виставок, які розгортались у приміщенні Василівської ГАЕС, районної державної адміністрації, Чернівецькому краєзнавчому музеї, обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини», міській площі. З гордістю відзначила, що наметовий табір «Бригантина» вдруге посідає перше місце в обласному конкурсі виховної роботи у літніх оздоровчих таборах в номінації «Дитяче наметове містечко». Наталія Михайлівна подякувала районній державній адміністрації, районній раді, відділу освіти, молоді та спорту, корпорації «Сварог – вест- груп», ДП «Сокирянське лісове господарство» та Козаку Василю Васильовичу за особисте сприяння в організації дитячого наметового табору.

У 2016 – 2017 н. р. відвідувати гуртки РЦТДЮ будуть 1120 дітей з сіл Михалкове, Василівці, Білоусівка, Шебутинці, Селище, Грубно, Сербичани, Романківці, Вашківці, Шишківці та ОТГ м. Сокиряни.

Гавдюк Р.М. та Полонка А.В. нагородили грамотами Департаменту освіти і науки ОДА , відділу освіти, молоді та спорту РДА мистецькі колективи закладу та переможців обласних виставок - конкурсів. Свято продовжили виступи хореографічних колективів «Пролісок», «Дзвіночок», гімнастичні композиції молодшої, середньої та старшої груп гуртка «Циркове мистецтво», колектив «Оркестру народних інструментів» та солісти – вокалісти Цибулько Олександра, Гирба Анна та загін «Орли» наметового дитячого табору «Бригантина». Концертну програму завершили учасники обласного зльоту обдарованої молоді «Лиш в творчості життя достойна суть!». Свято відбулося на славу!

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше