Інформація
  • Переглядів: 541
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-09-2016, 09:13
19-09-2016, 09:13

Мандрівка Дністром

Категорія: Навчальні заклади

В рамках туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» Глибоцького центру туризму і краєзнавства вихованцями гуртка «Пішохідний туризм» на базі Тарашанської ЗОШ з 3 по 10 липня 2016 року було здійснено водний похід на байдарках по річці Дністер.

Похід по річці Дністер є однією із найцікавіших подорожей і привабливий своїми мальовничими ландшафтами і їх неповторністю.

Маршрут подорожі пролягав Дністровським каньйоном, який вважається одним із найбільших у Європі і проходить по кордону кількох областей. Теплий клімат у каньйоні відрізняє цю місцевість від інших територій Західної України – стіни каньйону затримують сонячне тепло, через що влітку дощів тут майже не буває, а навесні зелень розцвітає на 2-3 тижні швидше.

Маршрут походу «Хвилями могутнього Дністра» розпочався зі славного княжого Галича (Івано-Франківська обл.), охопив весь Дністровський каньйон і закінчився в м. Заліщики (Тернопільська обл.).

Весь маршрут був насичений різноманітними природними об’єктами. Меандри, скелі, печери, руїни Раковецького замку та Червоногородського палацу, руїни костьолу Вознесіння Діви Марії, Джуринський водоспад (найбільший рівнинний водоспад в Україні) природа Дністровського каньйону, девонські та травертинові відслонення на берегах. Все це мали змогу побачити та дослідити під час проходження маршруту учасники походу.

Групою повністю пройдено запланований маршрут протяжністю 187 км, що, окрім естетичної насолоди та задоволення від літнього відпочинку, дає підстави на отримання спортивного розряду зі спортивного туризму.

Кожен день, проведений в поході, не пройшов дарма і запам’ятався чимось особливим. Адже під час подорожі учасниками було здійснено ряд краєзнавчих досліджень.

Подорож Дністром задовольнила найвибагливішого любителя активного відпочинку. Ночівля в наметах, приготування їжі на вогні, романтика нічного багаття та національний колорит Західної України назавжди залишаться у памяті учасників подорожі.


 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше