Інформація
  • Переглядів: 350
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 12-09-2019, 11:39
12-09-2019, 11:39

Новий освітній простір – шлях до якісної освіти

Категорія: Заклади загальної середньої освіти області / Слайдер / Стрічка

Новий навчальний рік учні Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи №3 розпочали у сучасних ошатних та відремонтованих приміщеннях. Першачків зустріли класні кімнати, у яких зі смаком та естетично оформлено новий освітній простір. За кошти обласного бюджету закладом освіти проведено ремонти та закуплено меблеві стінки, одномісні парти, дидактичний матеріал, центри друку, облаштовано осередки згідно вимог НУШ. Створено та оснащено новітньою технікою та дидактичним матеріалом кабінет природничо-математичного циклу. Добре облаштований простір класу створює можливості для різноманітних форм навчальної діяльності, забезпечує сприятливу емоційну атмосферу, мотивує та налаштовує на продуктивну роботу, а з рештою і підвищує якість освіти. 
У закладі створено сучасну медіатеку. Даний простір - це простора кімната, модерний дизайн і мінімум меблів. Тут присутні усі умови для всебічного та комфортного розвитку дітей: сучасні шафи, м`які пуфи, килими. Зовсім скоро медіатека буде дообладнана інтерактивним обладнання, що дасть змогу учням використовувати більше можливостей для самореалізації, розробки власних проектів та пізнання світу загалом.
Цікавою особливістю школи є зображення карти на стіні за трендом нового освітнього простору. З її допомогою учні освоюють навички орієнтування на місцевості, адже на карті зображено заклад освіти та шляхи, якими можна до школи потрапити. Даний аспект є дуже вагомим для діток з особливими освітніми потребами. 
Новий освітній простір – це значуща складова сучасного освітнього середовища. Інтер’єр та облаштування класів формуються насамперед заради розвитку учнів. Чернівецька спеціальної загальноосвітня школа №3 відповідає сьогоднішнім вимогам часу та впевнено впроваджує зміни в світлі реформи Нової української школи.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше