Інформація
  • Переглядів: 641
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-10-2017, 10:50
19-10-2017, 10:50

«Нам Україна понад усе»

Категорія: "Відповідальність починається з мене" / Заклади загальної середньої освіти області / Національно-патріотичне виховання

Народе мій, пишаюся тобою:
Понад Майданом сонця лик сія...
Ми – нація! Хай знають всі у світі!

В рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» та відповідно  до указу Президента України Петра Порошенка « Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 №574-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року», відповідно до плану виховної роботи  в Добриновецькому НВК відзначаються  Дні пам'яті Героїв Революції Гідності та Небесної Сотні. 
Вже третій рік поспіль Україна потерпає від агресії північного сусіда. Ми, вчителі та учні, Добриновецького НВК, як патріоти своєї держави, вносимо маленьку часточку своєї душі для збереження миру на всій території України. Декілька раз на рік в школі проводяться акції «Милосердя» для воїнів АТО та жителів Донецької та Луганської областей. При допомозі жителів села, батьків, учнів, вчителів школи було організовано збір теплих речей, закуплено теплий одяг, медикаменти, зібрано м'ясні,овочеві та фруктові консервації, збір фруктів, овочів, та грошей. Для вшанування пам'яті Героїв Революції Гідності та Небесної сотні в Добриновецькому НВК також проходили  акції «Запали свічку», «Вічна слава і пам'ять героям», « Діти України за мир», на разі в школі проходить всеукраїнська  акція «Відповідальність починається з мене». Також в приміщенні Добриновецького НВК на 1 поверсі  вчителі та учні створили постійно  діючий стенд, що відображає подвиг Героїв,  які віддали своє життя під час АТО. 
Часто Добриновецький НВК навідуються волонтери, які приїздять для співпраці, організовують  акцій для допомоги воїнам АТО ,а також  неодноразово й вони присутні на виховних заходах школи. 
Поза межами села в лісі працює вишкільний табір «Добринівці»(правий сектор). Місце для табору  вони обрали   символічне: у 1944-му році тут розстріляли сотню музикантів оркестру воїнів УПА на їхньому шляху до Румунії.
Головною метою організації заходів було вшанування пам’яті загиблих героїв. Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!
Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга. 
СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ГЕРОЯМ!
УКРАЇНА – ЦЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ!
УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

«Нам Україна понад усе»
«Нам Україна понад усе»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше