Главная > Заклади вищої освіти області / Слайдер > Вступ 2018: правила та особливості

Вступ 2018: правила та особливості


27-06-2018, 13:31. Разместил: Moderator
Сьогодні, 27 червня 2018 року, у ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» відбулася наради з керівниками закладів вищої освіти І-ІІ р.а.
Відкрила нараду Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації.
Про особливості організації вступної кампанії у закладах вищої освіти І-ІІ р.а. у 2018 році зазначив Михайло Павлюк, завідувач сектору координації діяльності ВНЗ і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.  Михайло Дмитрович наголосив на  зміни, які внесені до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2018 році наказом МОН України від 23.04.2018 №409. 
«Звертаю увагу на роботу консультаційних центрів при приймальних комісіях для надання, у разі потреби, абітурієнтам допомоги у створенні електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі.  З умовами прийому на навчання вступники можуть ознайомитися на нашому сайті», - підкреслив Михайло Павлюк.
Про підсумки ДПА з української мови у формі ЗНО студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. розповіла Любов Якименко Любов, завідувач відділом моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення  КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та  координації господарської  діяльності навчальних закладів області». Любов Володимирівна зазначила, що із 2354 зареєстрованих з’явилися на тестування 2339 осіб, що становить 99,4% від загальної кількості, а також приємним є те, що під час складання ДПА є студенти, які отримали з української мови 12 балів. Студенти, які одержали 1, 2, 3 бали під час атестації у період з 2018 по 2019 рік мають право повторного складання атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році.
Крім цього , було акцентовано увагу  на організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки у закладах освіти; зазначено про  фінансове забезпечення по загальному фонду закладів вищої освіти, що утримуються за рахунок  обласного бюджету; забезпечення доходів та видатків спеціального фонду ЗВО І-ІІ р.а. державної форми власності, які з 01.01.2018 фінансуються з обласного бюджету, а також наголошено на підготовці до опалювального сезону 2018/2019 н.р. та аналіз споживання паливо-енергетичних ресурсів.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/42mGJQpHYbYNAGPG6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад