Главная > Заклади вищої освіти області > Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу у Чернівецькій гімназії №2

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу у Чернівецькій гімназії №2


29-02-2016, 11:58. Разместил: Moderator
Кожній молодій людині протягом життєвого шляху постійно доводиться приймати рішення. Проблема прийняття рішення старшокласниками – не завжди легке завдання, адже часто від вірного вибору професії залежить їхнє благополуччя.
Допомогти молодому поколінню в його професійному самовизначенні покликаний профорієнтаційний проект, який проводиться Буковинським державним медичним університетом. Цього разу співробітники університету відвідали учнів Чернівецької гімназії №2, яка до 1991 року функціонувала як загальноосвітня школа №35, а перші згадки про неї можна прослідкувати в Державному архіві Чернівецької області з липня 1959 року. Це відомий та багатий на випускників загальноосвітній навчальний заклад Чернівців, які в різні роки навчалися чи на даний час здобувають вищу освіту у стінах нашого медичного університету.
Під час презентації учнів 9-11 класів ознайомлено з медичним університетом Буковини, його факультетами і кафедрами, навчально-виробничою базою, дозвіллям і побутом студентів. Зустріч з учнями гімназії пройшла у дружній, теплій атмосфері. Старшокласники гімназії проявили себе активними та зацікавленими щодо вступу до медичного університету. Вони отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання щодо умов та правил прийому до БДМУ, буклети з корисною інформацією про університет, перелік документів та важливі дати вступної кампанії 2016 року.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад