Главная > Заклади вищої освіти області > Співробітники БДМУ взяли участь у Шалімовських читаннях

Співробітники БДМУ взяли участь у Шалімовських читаннях


29-02-2016, 11:03. Разместил: Moderator
Під егідою Національної академії медичних наук України 26 лютого на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відбулася Науково-практична конференція «ШАЛІМОВСЬКІ ДНІ: розвиток ідей О.О. Шалімова в працях його учнів».
Провідні вчені з різних куточків України у своїх виступах розповідали про науковий спадок академіка О.О.Шалімова, його внесок у становлення сучасної хірургії в Україні. Військові медики доповіли про впровадження хірургічних ідей О.О. Шалімова у сучасні принципи військово-польової хірургії, яка нині відроджується.
Присутні на конференції Президент НАМН України, академік В.І. Цимбалюк, перший віце-президент НАМН, академік НАН і НАМН України, Ю.І. Кундієв, представники МОЗ України разом з делегатами конференції поклали квіти до пам’ятника академіку О.О. Шалімову.
Делегація хірургів Буковини у складі голови Асоціації хірургів Чернівецької області, завідувача кафедри хірургії  БДМУ, проф. Полянського І.Ю., секретаря Асоціації, доцента Андрійця В.В. та головного позаштатного спеціаліста з хірургії ДОЗ Чернівецької області, доцента Бочарова А.В. взяла також участь у роботі Пленуму правління Асоціації хірургів України, де вирішувались важливі питання роботи Асоціації.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад