Главная > Заклади вищої освіти області / Стрічка > Студент ЧНУ виборов золоту нагороду у Всеукраїнському турнірі з панкратіону

Студент ЧНУ виборов золоту нагороду у Всеукраїнському турнірі з панкратіону


21-04-2015, 17:40. Разместил: Moderator
17 квітня 2015 року в Олександрії, що на Кіровоградщині відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону. Участь у ньому взяв студент 5 курсу факультету фізичної культури та здоровя людини  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Скидан Роман. Студент ЧНУ здобув золоту нагороду в категорії 77 кг  (номінація, де було представлено найбільше учасників). Роман переміг у 4-х поєдинках підряд і обійшов усіх конкурентів на найвищу нагороду.
Тренер Ігор Наконечний підкреслює: «Побільше б таких студентів, як Роман Скидан. Він – один з моїх найкращих учнів: майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу серед молоді, багаторазовий чемпіон і призер світу, Європи з панкратіону серед юнаків та юніорів. Вчиться одночасно на 5 курсі в БДФУ, закінчив військову кафедру, працює інструктором зпанкратіону в ДЮСШ «Авангард» ФСТ України, має вже своїх вихованців - призерів України та області». Додамо, що переможець здійснював також як інструктор фізичну підготовку в різних підрозділах Національної Гвардії України. 
За матеріалами прес-служби ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Студент ЧНУ виборов золоту нагороду у Всеукраїнському турнірі з панкратіону

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад