Главная > Заклади вищої освіти області / Стрічка > Волейболістки Чернівецького торговельно-економічного інституту - чемпіони Буковини

Волейболістки Чернівецького торговельно-економічного інституту - чемпіони Буковини


6-04-2015, 14:06. Разместил: Moderator
Нещодавно в області проходили змагання обласних спортивних ігор серед жінок ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з волейболу, в яких взяли участь чотири команди ВНЗ області. Змагання проходили за коловою системою. Вже в перший день змагань з рахунком 3:0 перемогла команда Чернівецького торговельно-економічного інституту  Київського національного торговельно-економічного університету перемогла майбутніх фінансистів Буковинської державної фінансової академії, а студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – команду Буковинського державного медичного університету (3:0). У напруженому поєдинку між командами БДМУ та БДФЕУ перемогу святкували студентки медуніверситету, які лише в п’ятій вирішальній  партії зуміли здолати своїх суперниць з рахунком 3:2. Команда ЧТЕІ КНТЕУ в напруженій боротьбі  з рахунком 3:0 виграла у волейболісток із ЧНУ ім. Ю. Федьковича, В останній день змагань дівчата із  ЧНУ ім. Ю.Федьковича перемогли своїх суперниць із БДФЕУ (3:0), а ЧТЕІ КНТЕУ  вибороли перемогу у волейбольній сутичці з командою БДМУ (3:0).
Чемпіонами змагань обласних спортивних ігор стала команда ЧТЕІ КНТЕУ, яка з 4 по 9 травня поточного року братиме участь в зональних змаганнях ХІІ літньої Універсіади України в м. Хмельницькому. Друге місце посіли волейболістки  ЧНУ ім. Ю.Федьковича, а на третьому опинилися студентки БДМУ.
Переможця та призерів змагань нагороджено дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. За підготовку команди-переможця грамотою обласного відділення з фізичного виховання та спорту нагороджено тренера-викладача ЧТЕІ КНТЕУ Гринька С.О.

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад