Главная > Заклади вищої освіти області / Стрічка > Студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у Ході Миру

Студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у Ході Миру


23-09-2014, 11:59. Разместил: Anatoly
З нагоди відзначення Міжнародного дня миру 21 вересня студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у символічній Ході Миру.

 

Викладачі та студенти всіх факультетів несли прапори своїх країн, студенти-іноземці одягли традиційні національні костюми. Вони бачили у цьому можливість для людей усіх національностей, культур та ідеологій сконцентруватися на якостях людського духу, що формують основу для встановлення міцного миру.

 

Гуртом учасники пройшли ходою з вулиці О. Кобилянської до Театральної площі та роздали перехожим листівки із закликом до миру. Завершилась Хода біля стін адміністративного корпусу медичного університету, де у блакитне небо студенти випустили повітряні кульки з символом миру та злагоди – білим голубом.

 

У час, коли мир для нашої Батьківщини є настільки дорогим і цінним, цей жест підкреслює прагнення до порозуміння та несе в собі заклик до консолідації нації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад