Главная > Заклади вищої освіти області > Буковинські студенти досліджували вплив хімічних речовин на здоров’я людини та навколишнє середовище

Буковинські студенти досліджували вплив хімічних речовин на здоров’я людини та навколишнє середовище


26-05-2014, 10:19. Разместил: Moderator
 
22 травня 2014 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» відбулася наукова конференція серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області на тему: «Вплив хімічних речовин на здоров’я людини та навколишнє середовище».
У конференції взяли участь учасники з дев’яти вищих навчальних закладів краю: Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького державного комерційного технікуму, Коледжу Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет», Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки», Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж», Відокремленого структурного підрозділу «Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія», Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, Комунального вищого навчального закладу «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету».
Організатором цього наукового форуму є обласне методичне об’єднання викладачів хімії та біології на чолі із викладачем–методистом Світланою Василівною Мацейко.
Відкрив конференцію та привітав її учасників директор Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» Василь Ярославович Чернівчан, який побажав студентам майбутніх творчих успіхів і зазначив, що їх перші кроки в науці – це вже велике досягнення.
Актуальність теми конференції обумовлена тим, що у взаємовідношеннях суспільства і природи стратегія гармонізації потребує узгоджувати дві залежності – людини від природи і природи від людини. Гармонізація цих взаємовідносин може настати лише в результаті трансформації екологічної свідомості й діяльності. 
Учасники конференції свідомі того, наскільки важливими є екологічні знання про вплив хімічних речовин на здоров’я людини та навколишнє середовище та яке значення має збереження навколишньої природи для майбутніх поколінь. 
Під час конференції студенти мали можливість узагальнити, систематизувати та поглибити знання про різноманітність хімічних сполук, їх значення та використання.
Програма наукового заходу була насичена цікавими доповідями:
– Олександри Ковальчук, студентки Коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича («Вплив кухонної солі на організм людини»);
– Софії Каптар, студентки Чернівецького державного комерційного технікуму («ГМО»);
– Владислава Ротара, студента Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» («За та проти ГМО»);
– Олександри Косюченко, студентки Чернівецького коледжу дизайну та економіки («Алкалоїди. Трансжири»);
– Таміли Діділівської, студентки Чернівецького індустріального коледжу («Йододефіцит»);
– Івана Кушніра, студента Чернівецького юридичного коледжу НУ «Одеська юридична академія» («Вплив радіактивних речовин»);
– Валерії Юнак, студентки Чернівецького медичного коледжу («Дослідження вживаності енергетичних напоїв серед студентів Чернівецького медичного коледжу»);
– Юліани Симчук, студентки Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка («Миючі засоби»);
– Михайла Томніка, студента Новоселицького медичного коледжу («Гідрохімічний та гідробіологічний режим річки Прут в околицях міста Новоселиця»).
Інформаційні матеріали доповідей були представлені в інтерактивній формі з використанням засобів мультимедіа, що сприяло обміну досвідом, розширенню кругозору, активізації аудиторії та викликало цікаві дискусії з проблемних питань.

За інформацією Ради директорів ВНЗ
І–ІІ р.а. Чернівецької області

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад