» » Підбито підсумки конкурсу студентських есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»
Інформація
  • Переглядів: 261
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-05-2020, 15:32
18-05-2020, 15:32

Підбито підсумки конкурсу студентських есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»

Категорія: Заклади вищої освіти області

У рамках науково-просвітницького проєкту «BukScience Days. Весна 2020» було представлено програмні заходи дослідницько-освітньої ініціативи ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу  12 інституціями у шести країнах (Україна, Молдова, Білорусь, Польща, Румунія, Угорщина). В Україні ENACTED координують Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та ГО «Квадрівіум» у Чернівцях, а також ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» в Одесі. Три зазначені інституції спільно проводять дослідження ефективності та впливу інструментів політики європейського сусідства, а також оцінюють сприйняття Європейського Союзу в Україні. Крім дослідницького компоненту, ENACTED також передбачає організацію і проведення різноманітних заходів (літніх шкіл, круглих столів, дискусій, конкурсів тощо) з метою залучення до обговорення європейських ідей і цінностей якомога ширшої аудиторії, не обмежуючись фахівцями з академічного середовища чи представниками експертних кіл.

Одним із таких заходів є конкурс студентських есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії», що цьогоріч проводився в Україні втретє. До організації і підтримки конкурсу вже традиційно долучається Чернівецька ОДА. У конкурсі взяли участь студенти з усіх регіонів України, які в креативній та оригінальній формі ділилися власним баченням сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації в Україні, європейських цінностей, перспектив майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних із ЄС тем. 
За результатами оцінювання конкурсною комісією було відібрано п’ять есе із такими результатами:
1. Андрій Тимчук (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,  економічний факультет) – 28 балів;
2. Віталій Найда (Харківський національний університет внутрішніх справ, факультет слідства) – 27 балів;
3. Владислав Гарасимів (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,  економічний факультет) – 25 балів;
4. Лілія Семиволос (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту) – 24 балів;
5. Максим Маханьков (Львівський національний університет ім. І. Франка, факультет міжнародних відносин) – 23 бали.

П’ять авторів найкращих есе запишуть коротку відео-презентацію у вільному форматі. Ці відео 23 травня будуть розміщені у фейсбуці і будуть оцінені користувачами соціальної мережі. Відео, яке набере найбільшу кількість вподобань («лайків») станом на 18.00 27 травня отримає 10 балів, друге відео за кількістю вподобань – 8 балів, третє – 6 балів, четверте – 4 бали, п’яте – 2 бали. Отримані бали будуть додані до тих, які були виставлені конкурсною комісією. Три есе, що займуть перші місця (які отримають у сумі найбільшу кількість балів від конкурсної комісії та від користувачів фейсбуку), візьмуть участь у міжнародному конкурсі есе і змагатимуться за головний грошовий приз.

Слідкуйте за новинами конкурсу у фейсбуці й голосуйте за Ваших фаворитів!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше