Інформація
  • Переглядів: 264
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2019, 14:28
22-02-2019, 14:28

Вчителями мають бути тільки найкращі випускники …

Категорія: Заклади вищої освіти області

Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка є закладом освіти, який за багаторічну діяльність виховав багато педагогів – митців як для держави, так і для коледжу. 

Руслан Богданович Павук – один з найуспішніших випускників закладу, а тепер викладач професійної майстерності, композиції, технології та матеріалознавства, викладач вищої категорії, член Спілки дизайнерів України з 2009 року. Викладач переконаний, що від педагогічної діяльності викладача залежить розвиток інтелектуального потенціалу держави, її конкурентоспроможність на світовому рівні. Викладач-гуманіст, з ідеологічною  платформою педагога, що характеризує його ставлення до себе, оточуючої дійсності, студентів, колег та організації навчально-виховної діяльності.
 
Розкриття  професійно-педагогічного потенціалу Руслана Богдановича в потребі  самореалізації. За словами академіка І.А. Зязюна, майстерність завжди  розкривається в діяльності, причому в діяльності ефективній. Педагогічна майстерність викладача виявляється в успішному розв’язанні різноманітних педагогічних завдань, високому рівні організованого навчально-виховного процесу, але суть її в тих якостях особистості, які породжують цю діяльність, забезпечують її успішність. Ці якості слід шукати не лише в уміннях, а й у тому сплаві властивостей особистості, її позиції, які й дають педагогові змогу діяти продуктивно і творчо. Знання — це не все. Необхідно вчити студента як їх використовувати: вміти аналізувати інформацію, спілкуватися з урахуванням особливостей інших, вміти поглянути на ситуацію з різних перспектив, мати емпатію і, як результат, вміти вирішувати конфлікти. Повна компетентність — це ментальність, ставлення до інших людей, груп, установ, проблем, поведінки чи символів. Тобто це не лише вміння бути відкритим, поважати інших, мислити глобально, це ще й вищий рівень — цінності. Вони включають розуміння понять людської гідності, культурного різноманіття. 
 
Багато хто може з цим посперечатися, але якщо ми поглянемо, що наразі вимагають роботодавці, то найбільший акцент вони роблять якраз на здатності працівників бути залученими в колектив, поважати інших. Інновації з’являються не від того, що хтось щось зробив, а від того, що він зміг зробити це спільно з іншими та з думкою про них.
 
Рівень педагогічної майстерності викладача Вижницького коледжу Павука Р.Б. є важливим чинником навчально-виховного процесу, він позначається на результатах навчання студентів, на формуванні їх як особистостей. Розвиток педагогічної майстерності викладача тісно пов'язаний з його ставленням до себе, вимогами до своєї діяльності, особистісними якостями. Можна вивчити свій фаховий предмет, можна мати систему психолого-педагогічних знань, але це не забезпечить відповідної майстерності. Майстром стає той, хто прагне цього, хто працює, хто осмислює власну діяльність. Як зазначав А. Макаренко, майстерність вихователя не є якимось особливим мистецтвом … але це спеціальність, якій треба вчити, як треба вчити лікаря його майстерності, як треба вчити музиканта. Викладацький та студентський колективи Вижницького коледжу прикладного мистецтва успішні тому, що вчителями є тільки найкращі випускники …
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше