» » Визначено кращі юнацькі колективи та окремих виконавців на фестивалі «Чисті роси»
Інформація
  • Переглядів: 773
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-04-2018, 16:38
24-04-2018, 16:38

Визначено кращі юнацькі колективи та окремих виконавців на фестивалі «Чисті роси»

Категорія: Заклади вищої освіти області / Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

Весна на Буковині розпочалась святом молодості і талантів, святом, назва якому -  обласний фестиваль юнацької творчості «Чисті роси» серед закладів вищої освіти! Відбувся фестиваль сьогодні, 24 квітня 2018 року, затишній залі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

Мабуть,є символічним те, що Гала-концерт та урочисте нагородження обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» відбувається саме сьогодні, 24 квітня, в Міжнародний день солідарності молоді, який відзначається щорічно з 1957 року за рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді з метою підтримки молоді у всіх сферах життя: соціальній, духовній, громадській, творчій...  

У фестивалі «Чисті роси» взяли участь 295 виконавців, 125 з яких – переможці!
 
Володарем Гран-прі обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» став студент вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» МАЛИШ НАЗАРІЙ, який нагороджений дипломом володаря Гран-прі Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та пам’ятним подарунком! 
 
Дипломом І ступеня Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації та подарунком нагороджується:
 
У  номінації «Художнє виконавство»:
 а) вокально-хоровий жанр:
 - Сташеску Лівію-Андрею, студентку Чернівецького кооперативного економіко-правничого коледжу;
 - хоровий колектив Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
 - Зварич Олену, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - тріо «Жайвір»  педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - народний аматорський ансамбль пісні і  танцю «Трембіта» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - вокальний ансамбль «Букмед» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - Петрюка  Богдана, студента ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - народний студентський хор «Резонанс» Чернівецького національного університету  імені Ю.Федьковича;
б) інструментальний жанр:
 - ансамбль бандуристів педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - Рака Романа, студента ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - Зав’ялця Михайла, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - Парасківу Івана, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - оркестр народних  інструментів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
 У номінації «Хореографічне мистецтво»:
 - Поплету Ігоря, студента Чернівецького державного комерційного технікуму;
 - Янцеловську Яну, студентку Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
 - Мендришору Петра та Бакрив Діану, студентів ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
 У номінації «Театральне мистецтво»:
 - студентський народний аматорський театр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».
У номінації «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла»:
- членів гуртка «Тригвер» Чернівецького державного комерційного технікуму;
- Петращука Любомира, студента Сторожинецького лісового коледжу;
 -Федосову Альону, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Драпак Христину, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Коваль Яну, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Нестерак Ліну, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- студію моделей «Folk Art» Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка;
- Губана Михайла, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Унгурян Анастасію, студентку ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Тирон Оксана, студентка педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Плачинту Катерину, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету.
 
Дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджується:
У  номінації «Художнє виконавство»:
 а) вокально-хоровий жанр:
 - народний аматорський вокальний ансамбль «Рута» Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- дует у складі: Івасюк Ольги та Осадчука Максима, студентів ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - тріо у складі Мельника Віктора, Артема Джат-Алаха, Біляля Джат-Алаха, студентів ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - Клим Олену, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Біляля Джат-Алаха, студента ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- жіночий студентський хор «Anima» Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- квартет «Теміро» вокальної студії «Роси» Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Пайлика Андрія, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Унгурян Марину, студентку Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
б) інструментальний жанр:
 - Корнило Ольгу, студентку ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Калинюк Діану, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Іващука Антона, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
У номінації «Хореографічне мистецтво»:
- колектив «Ритм» педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- хореографічну групу «Харизма» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- колектив «Смеречина» Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка.
У номінації «Театральне мистецтво»:
- театральний гурт «Anima» Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету.
У номінації «Літературна творчість»:
- Діхтяренко Тетяну, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Шарабуряк Вероніку, студентку Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка;
- Крижановського Володимира, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
У номінації  «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла»:
- модельну агенцію «Рута» ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки»;
- Архілюк Маргариту, студентку Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
- Балакун Марію, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Карабовську Майю, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Миронюк Інну, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Ланівську Єлену, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Кордубан Ілону, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Сауляк Анну, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Штефлюк Тетяну, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Присяжнюк Анастасію, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Макидон Софію, студентку ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Циганчука Андрія, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
У номінації «Циркове мистецтво»:
 - Коліснек Христину, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича .
 
Дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти  і науки облдержадміністрації нагороджується
У номінації «Художнє виконавство»:
а) вокально-хоровий жанр:
- Афанасьєву Олександру, студентку Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу;
- Виклюк Ірину, студентку Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
- Артамонова Віталія, студента Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету;
- Закордонця Володимира, студента Хотинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету;
- вокальний квартет «Вербиченька» Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- народний аматорський хор педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- ансамбль «Ліра» педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Кирияк Людмилу, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Бабюк Марію, студентку Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Лутчак Ірину, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Коротчук Марину, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Чеуку Кристину, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Лупу Арину, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- хоровий колектив Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Руснак Наталю, студентку Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Добров’яка  Максима, студента Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Дяченко Людмилу, студентку Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
б) інструментальний жанр: 
-  Марьянчука Іллю, студента ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»;
- Григоряка Назара, студента коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
-  Щербанюка Віталія, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- народний аматорський оркестр сучасної та інструментальної музики «Барви Карпат» Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- гурт «Black dots» Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
У номінації «Хореографічне мистецтво»:
- Руснак Жаклін, студентку Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу;
- дует «Body language» (Гоян Анастасія та Петроченков Генадій)  ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- заслужений аматорський ансамбль народного танцю «Ватра» Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Плачинту Катерину, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- ансамбль сучасного танцю «Тандем» Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- ансамбль «Буковинські візерунки» Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного  університету.
У номінації «Театральне мистецтво»:
- молодіжний театр «Юність» Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені Василя  Шкрібляка.
У номінації «Фольклорне мистецтво»:
- троїсті музики Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка.
У номінації «Літературна творчість»:
- Сергій Богдану, студентку коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Бажан Олександру, студентку Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
- Назаришину Аліну, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- гурт «Anima» (Кожакар Анастасія, Ряба Надія, Федосова  Альона) Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Змошу Крістіну, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Яценюка Олексія, студента Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
-  Мотрюк Анастасію, студентку Сторожинецького лісового коледжу;
- Варварича Костянтина, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
У номінації «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла»:
- Крижановську Ірину, студентку Чернівецького транспортного коледжу;
- Рубанця Дениса, студента Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного  університету;
-  Погрібного Тараса, студента Сторожинецького лісового коледжу;
- Швеця Євгена, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Гакман Серафим, студент ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Федик Марію, студентку ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Доменка Миколу, студента ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Влад Маргариту, студентку ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Мануйлову Світлану, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Авраменко Ганну, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Возняк Юлію, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Москал Анастасію, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Породко Ольгу, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
- Спірідонову Марію, студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»;
 - Аштифеноає Андріану, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Скавуляк (Данилюк) Ганну, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
 - Фонарюк Валерію, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича; 
- Губчака Віктора, студента державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Зимбович Каріну, студентку державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Масіяна Валентина, студента державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Попше Діну, студента державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»;
- Чоботар Крістіну, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Касапчук Крістіну, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
- Плаксиву Іванну, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Змошу Крістіну, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
- Пасат Ларіну, студентку Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету.
 
Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше