» » Студентка Чернівецького коледжу дизайну та економіки Віолета Цуркан представлятиме Чернівецьку область на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики
Інформація
  • Переглядів: 1178
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2018, 11:27
28-03-2018, 11:27

Студентка Чернівецького коледжу дизайну та економіки Віолета Цуркан представлятиме Чернівецьку область на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

Днями у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся II (обласний) етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики. У конкурсних випробуваннях свої знання продемонстрували кращих 30 учасників з 18 коледжів і технікумів Буковини.
 
Віолета Цуркан, студентка ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» представлятиме Чернівецьку область у наступному етапі творчих змагань, який відбудеться у травні у Львові на базі Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Розпочала роботу Олімпіади Голова оргкомітету – Голова Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки Алла Гапей, яка привітала усіх учасників творчих змагань, викладачів і побажала всім плідної творчої праці, здобуття найвищих результатів. Далі до слова був запрошений керівник обласного методоб’єднання Василь Близнюк, який розповів про особливості проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. 

Крім того, привітала учасників творчих змагань переможниця минулорічного обласного етапу та призерка, яка здобула ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської Олімпіади, студентка Чернівецького коледжу дизайну та економіки Ірина Гринько. Ірина побажала всім присутнім не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися та боротися за перемогу.

За рішенням журі призові місця розподілилися наступним чином:
- перше місце посіла студентка ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» Цуркан Віолета (викладач Фоглінська Н. Б.);
- друге місце посіли – студент Чернівецького державного комерційного технікуму Фетіла Богдан (викладач Близнюк В. І.), студент Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Безбородько Ілля (викладач Михайлюк Н. М.), студент ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» Ткачук Олександр (викладач Фоглінська Н. Б.);
- третє місце посіли – студент ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» Кучерівський Андрій (викладач Білик А. О.), студент ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» Сірман Захарій (викладач Кузик М. В.), студент Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Шмигельський Павло (викладач Михайлюк Н. М.).

Довідково. Організатором проведення заходу стала Рада директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. 
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше