» » Студенти БДМУ разом з чернівчанами відзначили День щастя
Інформація
  • Переглядів: 395
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2018, 17:49
21-03-2018, 17:49

Студенти БДМУ разом з чернівчанами відзначили День щастя

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

Студенти-фармацевти провели для мешканців міста флешмоб з нагоди Міжнародного дня щастя. Девізом акції студенти обрали «Посміхайтесь життю, і життя посміхнеться Вам».
Студентами 1 групи 2 курсу фармацевтичного факультету, разом із куратором, ас. Івасюк С.Н., та головним куратором фармацевтичного факультету ас. Панасенко Н.В., за сприяння завідувача кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії д. мед. н., професора Захарчука О.І., було проведено акцію до Дня Щастя.
Студенти дарували перехожим повітряні кульки, смаколики і мотиваційні листівки. Не дивлячись на погодні умови, на обличчях перехожих та учасників акції панувала посмішка, та піднесений настрій.
У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.
Переживання гострої радості, величезного щастя, почуття глибокого задоволення можливо в результаті викиду в кров особливих речовин – так званих гормонів щастя: ендорфінів, серотоніну і дофаміну. Якщо наша гормональна система працює досить активно, то ми не тільки відчуваємо себе щасливими, а й здоровими, сильними, цілеспрямованими. Якщо ж раптом навалюється апатія, безсилля і безвольність, а то ще й депресія, значить, в нашій гормональній системі стався збій. Причиною якого можуть стати хронічна втома, постійний стрес, вірусні, запальні або гормональні захворювання.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше