» » II (обласний) етап олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції»
Інформація
  • Переглядів: 610
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-02-2018, 17:52
28-02-2018, 17:52

II (обласний) етап олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції»

Категорія: Заклади вищої освіти області

28 лютого 2018 р. на базі Чернівецького державного комерційного технікуму студенти закладів вищої освіти Чернівецької області, переможці I етапу Олімпіади з виробництва харчової продукції у чесній «боротьбі» підтвердили якісні знання та високу кваліфікацію з дисципліни, взявши участь у II (обласному) етапі Олімпіади. 
Керуючись Положенням про Всеукраїнську олімпіаду серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.04.2012 року № 417, Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та викладачів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. 
Розпочала конструктивну роботу Олімпіади директор Чернівецького державного комерційного технікуму Божик Галина Анатоліївна, яка побажала творчої наснаги учасникам та запевнила присутніх у прозорості опрацювання результатів Олімпіади.
Голова журі, Басенко Світлана Василівна, директор ресторану «Піар»  закликала учасників Олімпіади до віри у власні сили та впевненості у здобутих знаннях.
Методист відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу Маковій Сільвія Василівна наголосила на важливості проведення таких Олімпіад, оскільки вони краще підготують сьогоднішніх студентів до нових життєвих випробувань.
За рішенням журі призові місця розподілилися наступним чином:
- перше місце посіла студентка Чернівецького державного комерційного технікуму Сафроній Діана Вадимівна (готувала викладач Каленюк М.І.).
- другі місця вибороли студентки  Чернівецького державного комерційного технікуму – Мельничук Тетяна Василівна та Павлюк Наталія Дмитрівна (готувала викладач Каленюк М.І.).
- третє місце посіла студентка Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу – Дунець Катерина Костянтинівна (готувала викладач Бадюк Н.О.).
Переможці II (обласного) етапу  Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» та викладачі, які їх готували, отримали Дипломи та Грамоти від Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області. 
Вітаємо з перемогою!
 
Нагадуємо, що наступний етап Олімпіади буде проведений на базі Коледжу ресторанного Господарства Національного університету харчових технологій у м. Києві. Чернівецьку область представлятиме Діана Сафроній, яка стала переможницею обласного етапу. Бажаємо їй успіху і перемоги!

Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше