Інформація
  • Переглядів: 310
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2018, 15:31
30-01-2018, 15:31

Над Крутами круки…

Категорія: Заклади вищої освіти області / Національно-патріотичне виховання

У Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка  29 січня 2018 року проведено Урок історичної правди на тему «Над Крутами круки…» (урочиста академія по вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 р.). 
Викладач історії України, заслужений працівник освіти України, Козубовський Дмитро Онуфрійович  відзначив, що станція Крути стала прикладом героїзму і самопожертви молодої української генерації в ім’я України, а також символом боротьби українського народу за свою свободу,  незалежність та державність .
Під час проведення уроку історичної правди засобами історичних джерел, відео презентацій та документальних фільмів студенти І-ІІ курсів спеціальності  «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» показали ті 5 годин бою під станцією Крути, які справедливо вважаються,  на думку українських дослідників, початком боротьби за українську державу.  Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишився в історії як символ національної честі…
Директор коледжу Гаврилюк Роман Миколайович у своєму виступі відзначив, що такі уроки формують у студентів почуття патріотизму,  любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Заступник голови Вижницької районної ради Вірста Сергій Миколайович  сказав, що битва під Крутами є однією з трагічних сторінок, коли краща українська молодь стала на вівтар боротьби за незалежність України.
Під час підбиття підсумку уроку історичної правди «Над Крутами круки…» викладач Козубовський Д.О. звернув увагу на наступні уроки битви під Крутами: 
самовизначення українців як нації; 
формування національної самосвідомості; 
ідентифікація українців;
створення армії, готової кожної хвилини стати на захист української землі.
На завершення уроку виконано гімн України, як символ мужності, відданості і незборимості духу.
 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше