» » Засідання Ради директорів закладів вищої освіти – коледжів та технікумів Буковини
Інформація
  • Переглядів: 1034
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-11-2017, 11:58
10-11-2017, 11:58

Засідання Ради директорів закладів вищої освіти – коледжів та технікумів Буковини

Категорія: Заклади вищої освіти області / Слайдер

9 листопада 2017 року на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулося засідання Ради директорів  закладів вищої освіти – коледжів та технікумів Буковини за участі директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Палійчук. 
Участь у засіданні також брали: Любов Якименко, завідувач відділу моніторингу якості системи освіти та інформаційно–аналітичного забезпечення Комунальної установи «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області» та Михайло Павлюк, завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Розпочала засідання Ради її голова – Алла Гапей (директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки), оголосивши порядок денний. 
Виступ Директора департаменту освіти і науки Оксани Палійчук «Про особливості імплементації Закону України «Про освіту» зібрав в залі коледжу директорів закладів вищої освіти, а також заступників директорів з навчальної роботи та методистів. Адже щойно прийнятий Закон вже встиг викликати шквал критики й полеміку в суспільстві. Отримати відповіді на питання щодо нового Закону «Про освіту» було цікаво всім. У своєму виступі Оксана Михайлівна поінформувала, що цей Закон – є законом нових можливостей, потреб і цінностей сьогодення. Його положення передбачають педагогічну свободу, управлінську та фінансову автономію закладів освіти, рівний доступ громадян до якісної освіти, нові засади підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, подолання корупції в освіті, матеріальну вмотивованість освітян й багато інших важливих моментів. Всі ці зміни мають на меті покращити якість освіти в Україні. Обговорювали також найбільш гострі запитання: про фінансування державних закладів вищої освіти, проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, тощо.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше