Інформація
  • Переглядів: 424
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2017, 10:25
13-10-2017, 10:25

Студенти БДМУ зустрілися з ветеранами АТО

Категорія: Заклади вищої освіти області / Герої АТО / Національно-патріотичне виховання

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в читальному залі № 1 бібліотеки БДМУ відбулася година патріотизму «Героїв стежина – від батька й до сина».
Історія і сучасність України, українського народу – це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. 
Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, який дивує увесь світ. Про періоди боротьби українського народу за свою свободу та незалежність розповіли співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова.
На захід були запрошені ветерани АТО: Вальтер Шеффет та Роман Карнаух десантники 80 десантно-штурмової бригади, члени ГО «Добротворець» та волонтер даної громадської організації – Леся Михайлюк.
Вальтер та Роман розпочали свій виступ хвилиною мовчання за всіх полеглих. Оскільки формат заходу був «Питання-Відповідь», то студенти та викладачі мали змогу з перших уст дізнатися про події, що відбувалися на полях бою. Велике враження на студентів справила розповідь про захист Луганського аеропорту.
Під час зустрічі Вальтер Шеффер розповів про те, який великий внесок зробили медики рятуючи життя наших воїнів, тим самим мотивуючи студентів стати справжніми знавцями своєї справи.
Волонтер Леся Михайлюк розповіла про діяльність волонтерських організацій, та зокрема ГО «Добротворець».
Захід відвідали студенти І курсу 3,4 групи спеціальності «Стоматологія» (магістр), та студенти ІІ курсу 28 групи спеціальності «Медицина»; кандидат медичних наук доцент кафедри фізіології ім. Я. Д. Кіршенблата - Гордієнко В.В., кандидат психологічних наук доцент кафедри психології та філософії -Тимофієва М.П.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше