» » Учасники English Speaking Club обговорили питання сімейних цінностей у різних країнах
Інформація
  • Переглядів: 598
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2017, 16:02
31-05-2017, 16:02

Учасники English Speaking Club обговорили питання сімейних цінностей у різних країнах

Категорія: Заклади вищої освіти області

Міжнародний день сім’ї заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році ті щорічно відзначається 15 травня. Встановлення цього дня має на меті привернути увагу суспільства на чисельні проблеми сім’ї.

На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, якщо зневажають основні права однієї сім’ї – єдність усієї сім’ї людства, членами якої вони є, знаходиться в небезпеці.

Формування сім’ї, етапи її розвитку, сімейні цінності та традиції в різних країнах, методи виховання дітей, відносини між батьками та дітьми – усі ці питання обговорили члени  English Speaking Club на своєму останньому в цьому навчальному році засіданні, що відбулось 30 травня 2017 року на кафедрі іноземних мов. Слід зазначити, що клуб існує вже три роки. За цей період часу сформувалось його «ядро» і мозковий центр, до якого входять студенти 1-5 курсів медичних факультетів № 1, 2, 3.

Постійні члени клубу, з яких власне і починався сам клуб, студент 3 курсу медичного факультету № 3 Джеремія Оклоо та студент 5 курсу того ж факультету Шарма Чіраг розповіли про сімейні традиції в Гані та Індії, поділилися секретами виховання в своїх сім’ях.

Наприклад, присутні були здивовані тим фактом, що в індійських родинах головою є не батько, як у Гані чи в Україні, а бабуся, до порад якої усі дослухаються.

Студенти Катерина Приймак (2 група, ІІ курусу МФ № 1) та Артюхова Лілія (21 група, ІІ курсу, МФ № 2) залучили усіх до гарячої дискусії з приводу виховання дітей та одвічною дилемою становлення відносин між батьками та дітьми.

Студенти 3 групи ІІ курсу Ірина Родич, Андрій Вербовецький та Вадим Хвещук представили жартівливу віршовану сценку та потім кросворд із сімейних буднів.

На завершення засідання English Speaking Club найактивніші члени клубу отримали невеличкі сюрпризи – книги відомих англійських письменників двома мовами: англійською та українською, що буде корисно читати як українським так і іноземним студентам.

Клуб прощається з усіма на літні канікули. Сподіваємося, що з нового навчального року нас чекають ще цікавіші зустрічі та не менш цікаві нові учасники!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше