» » Нові мистецькі перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському рівні
Інформація
  • Переглядів: 334
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-04-2017, 15:15
6-04-2017, 15:15

Нові мистецькі перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському рівні

Категорія: Заклади вищої освіти області / Художньо-естетичне виховання

Упродовж 1-3 квітня у м. Трускавець проходив Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Витоки – DANCE».

Серед обдарованої молоді та дитячих ансамблів (понад 160 учасників) відзначився і делегований творчий колектив від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Здобутки студентів БДМУ на фестивалі:

Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта», вперше за багато років, нагороджений дипломом лауреата І премії у номінації «Вокально-хореографічне мистецтво» (хормейстер Тетяна Д’яченко, балетмейстер Олександр Кіщенко, художній керівник ансамблю Леся Романчук (Зюбак).

Ансамбль «Букмед» посів I місце та нагороджений грамотою «За високу професійну виконавську майстерність» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Ірина Ганчук – студентка медичного факультету №1 у номінації «Художнє виконавство» нагороджена дипломом лауреата І премії (керівник Валентина Головко).

Яна Чебан – студентка медичного факультету №4, спеціальності «педіатрія» також стала лауреатом I премії у номінації «Естрадний спів» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Серед учасників у номінації «академічний вокал» Ольга Івасюк – студентка медичного факультету №2 нагороджена найвищою премією – Гран – Прі та грамотою «Краще соло» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Зі слів журі – «Чернівці підкорили Трускавець». А хочеться додати, що це студенти Буковинського державного медичного університету зуміли відкрити душі глядачів та членів журі. А це значить, що мистецтво і медицина невід’ємні стихії великого серця переможців.

Нові мистецькі перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському рівні
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше