Інформація
  • Переглядів: 490
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2016, 12:12
13-10-2016, 12:12

Студенти БДМУ зустрілися з учасниками АТО

Категорія: Заклади вищої освіти області

Впродовж 12-13 жовтня з нагоди Дня українського козацтва співробітники кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ провели тематичні заходи.

12 жовтня студенти коледжу БДМУ мали змогу поспілкуватися з учасниками АТО – військовослужбовцями Іваном Зборовським (розвідником) та Євгеном Могіром (танкістом), які захищали суверенітет, територіальну цілісність України на Сході держави. Вони проходили службу в гарячих точках Луганської та Донецької області. Саме під Луганськом Іван Зборовський отримав поранення, процес лікування якого проходить ще до тепер.

Як розповіли гості заходу – важко бути далеко від рідної домівки, подякували за підтримку волонтерам та за те, що про них пам’ятають, чекають, допоки вони боронять країну на сході. Військовослужбовці запевнили, що кожен солдат, який стоїть проти агресора зробить все можливе для перемоги над ворогом, щоб Україна залишилась вільною, незалежною державою і щоб на нашій землі запанував мир.

Принагідно, нагадуємо, що студенти коледжу БДМУ наразі проводять благодійну акцію по збору теплих речей для учасників АТО. Акція триватиме до 6 грудня, всі бажаючі можуть долучатися.

Заходи до Дня українського козацтва

14 жовтня – День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року.

Унікальність нашої історій українського народу полягає в тому, що в козацтві виявляється творчий і волелюбний дух наших предків. В Україні нема важливішого чинника, який би був і центром і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішим компонентом національної й територіальної консолідації, аніж козацтво.

У цей день указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій Українського народу відзначається – День захисника України.

12 жовтня студенти І курсу коледжу БДМУ (спеціальність «Сестринська справа») мали змогу прослухати міні-лекцію старшого викладача Лідії Потапової на тему «Феномен українського козацтва».

12 – 13 жовтня зі студентами ІІ курсу коледжу БДМУ (спеціальність «Сестринська справа» та студентами медичного факультету №1 (3-4 групи) проведено круглий стіл «Слава козацтва не вмре, не поляже».

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше