Інформація
  • Переглядів: 600
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2016, 08:24
31-08-2016, 08:24

Першокурсників БДМУ посвятили у студенти

Категорія: ВНЗ Буковини

У передостанній літа, 30 серпня, у Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Цього року дружня студентська родина медичного вишу Буковини поповнилася майже на тисячу осіб, з яких 191 – навчатимуться за державним замовленням.
З новою важливою сторінкою життя привітав студентів-першокурсників ректор БДМУ Тарас Бойчук. Він зазначив, що для них сьогодні особливо урочистий і зворушливий день. «У нелегкій конкурентній боротьбі Ви вибороли право навчатися у Буковинському державному медичному університеті, навчальному закладі, який відомий своїми науковими здобутками, педагогічними інноваціями, а головне – своїми випускниками, які відомі не лише в Україні, але й в цілому світі. Я переконаний, що славетні імена Ваших попередників надихнуть Вас на високі здобутки в навчанні».
З визначною подією усіх присутніх привітали почесні гості: голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Середюк, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, Начальник Головного управління Держсанепідмслужби у Чернівецькій області Наталія Гопко.
Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш ознайомив гостей свята з історичними віхами та основними здобутками університету.
Цей день особливо урочистий і хвилюючий не лише для першокурсників, але й для їхніх батьків. Саме з нього починається дуже важливий шлях до самостійного життя та нових звершень. Тому від імені батьків з теплими напутніми словами привітали студентів Лариса Шутак і Галина Вербицька.
Хвилюючою миттю для кожного студента стало прийняття клятви першокурсника, яку зачитала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій за участю деканів факультетів та директора коледжу БДМУ.
Після виконання студентського гімну «Гаудеамус» за традицією студенти 6 курсу привітали першокурсників та побажали їм гідно підтверджувати статус студента БДМУ. У відповідь нове покоління студентів запевнили старшокурсників у тому, що з честю примножуватимуть здобутки своїх попередників.
Ректор університету Тарас Бойчук вручив першокурсникам символічний Студентський квиток та Ключ до знань і побажав успішного навчання й захоплюючого студентського життя.
Учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» подарували гостям свята театральні та вокально-театралізовані композиції, присвячені 25 річниці Незалежності України, які викликали у глядачів незабутні враження та бурхливі оплески.
Для першокурсників – це незабутня подія, яку вони пам’ятатимуть все своє життя. Попереду на них чекає наполеглива праця й нові відкриття. Тож бажаємо їм досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів та реалізувати всі свої добрі наміри!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше