» » У БДМУ провели конференцію Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 502
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2016, 11:12
21-03-2016, 11:12

У БДМУ провели конференцію Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області

Категорія: Заклади вищої освіти області

16 березня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено Науково-практичну конференцію Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Алгоритм ведення фізіологічної вагітності сімейним лікарем. Організація маршруту вагітної».
На конференції заслухано доповідь доцента кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н. Лівії Василівни Никифор, яка була присвячена організації маршруту вагітної у практиці сімейного лікаря згідно з існуючими вимогами та відповідно до сучасної нормативної бази, з наведенням цікавих клінічних випадків з власного багаторічного досвіду.
Жвавий інтерес у слухачів викликала доповідь професора кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Семена Віссаріоновича Білецького «Дiагностика та лiкування екстрасистолiї і парасистолії» з демонстрацією та детальним аналізом електрокардіограм профільних пацієнтів.
Доповідь доцента кафедри терапії  та сімейної медицини ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, к.мед.н., доцента Світлани Євгенівни Шостак була присвячена лікуванню хронічного панкреатиту у розрізі протоколів надання медичної допомоги та з урахуванням індивідуальних підходів.
Про ведення хворих з отологічною патологією в практиці сімейного лікаря, зокрема із захворюваннями зовнішнього та середнього вуха, розповіла професор  кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ, д.мед.н., професор Світлана Анатоліївна Левицька.
Інформація щодо ведення хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу сімейним лікарем згідно з уніфікованим клінічним протоколом первинної медичної допомоги була висвітлена доцентом кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцентом Тетяною Василівною Казанцевою. 
На завершення науково-практичної конференції Президент Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області, д.мед.н., професор Семен Віссаріонович Білецький надав присутнім сімейним лікарям інформацію щодо можливості вступу членів Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області до Української Асоціації сімейної медицини. 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше