» » Відбулося офіційне відкриття весняного семестру курсів перепідготовки військовослужбовців
Інформація
  • Переглядів: 562
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2016, 16:31
26-02-2016, 16:31

Відбулося офіційне відкриття весняного семестру курсів перепідготовки військовослужбовців

Категорія: Заклади вищої освіти області


   23 лютого 2016 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття весняного семестру курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в рамках реалізації проекту Україна-Норвегія «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні». Група із 30 слухачів розпочинає навчання за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю».
   Із привітальними словами від імені університету виступив декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський, відмітивши особливості процесу взаємодії викладачів факультету із слухачами курсів перепідготовки. Від імені Міжнародного фонду соціальної адаптації присутніх привітала керівник PR-відділу Ольга Філіна, коротко представивши основні складові проекту Україна-Норвегія, перелік випускних документів, які отримають слухачі після завершення навчання, а також наголосивши на важливості психологічної та правової адаптації, підвищення конкурентоспроможності слухачів в процесі навчання.
   Більш детально проект презентували заступники декана економічного факультету доценти Роман Грешко та Олександр Саєнко. Координатори чітко окреслили історію проекту, розкрили його мету, зміст, основні завдання, етапи та фази виконання, а також перспективи слухачів після завершення навчання. Упродовж зустрічі доповідачі акцентували увагу на особливостях навчального процесу в університеті, познайомили слухачів із розкладом занять. Презентуючи навчальний план слухачів познайомили із викладачами економічного факультету, які проводитимуть заняття протягом трьох наступних місяців. Партнери проекту забезпечили слухачів курсів роздатковими матеріалами та посібниками, які стануть в нагоді в процесі навчання. Позитивну атмосферу зустрічі створив перегляд документального фільму про Королівство Норвегію та Університет Норд.
   Після завершення урочистого відкриття учасники одразу перейшли до заняття із доцентом Наталією Філіпчук по дисципліні Психологія підприємництва. Завданнями заняття є проведення вступного психологічного тестування, формування єдиної групи, налаштувати аудиторію на інтерактивну взаємодію та підвищити мотивацію учасників до навчання.
   Безпосереднім партнером проекту з норвезького боку є Університет Норд (м. Будо, Норвегія), спеціально підготовлені викладачі якого проводитимуть із слухачами курсів професійної перепідготовки заняття з дисципліни «Ділове адміністрування».
   Реалізація даного проекту в Чернівецькому університеті стала можлива при фінансуванні Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та організаційної підтримки Університету Норд (м. Будо, Норвегія) та Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (Україна).
 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше