Інформація
  • Переглядів: 480
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2016, 07:54
22-02-2016, 07:54

У БДМУ відбувся День відкритих дверей

Категорія: Заклади вищої освіти області

21 лютого Буковинський державний медичний університет продовжив свою славну традицію проведення Дня відкритих дверей для випускників загальноосвітніх навчальних закладів та медичних коледжів, який відбувся у Палаці «Академічний». На День відкритих дверей завітали понад 350 абітурієнтів та їхніх батьків з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. 
Захід розпочато з хвилини мовчання за Героями, які віддали своє життя за мир і незалежність України. 
Усі присутні мали змогу переглянути відеофільм «Буковинському державному медичному університету – 70 років», ознайомившись із славною історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку медичного університету Буковини. З вітальним словом від ректорату до майбутніх студентів, їхніх батьків та всіх присутніх звернувся доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про основні досягнення БДМУ та перспективи, що відкриваються перед студентами навчального закладу. 
Майбутні вступники також отримали інформацію про умови та правила прийому до БДМУ у 2016 році, відмінну від попередніх років систему визначення результатів абітурієнта, про напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті. 
Для кращої адаптації та підготовки абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році та навчання в БДМУ впроваджено ІТ-технології, відкрито підготовчі курси, створені та активно функціонують сайти «Інформаційний центр абітурієнта БДМУ» та «Центр підготовки абітурієнта БДМУ». Про діяльність сайтів та багато іншої корисної для вступників інформації розповів професор Роман Булик, відповідальний за профорієнтаційну роботу.
Абітурієнти ознайомилися з факультетами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка в університеті. Безумовним плюсом доповідей всіх учасників профорієнтаційного заходу цілком можна вважати комбінування різних форм представлення фактів про університет з використанням текстового, звукового, графічного, анімаційного та мультимедійного матеріалів, що дозволило слухачам отримати нову та корисну інформацію в інтерактивному вигляді та краще її засвоїти.
У теплій та дружній атмосфері для абітурієнтів, їх батьків та гостей дарували свої музичні номери студенти БДМУ-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний. 
Усі присутні мали змогу здійснити екскурсію в Історико-медичний музей БДМУ. Загалом День відкритих дверей в БДМУ викликав неабияку зацікавленість у молоді, стимулював їх бажання отримати більше інформації про графік роботи підготовчих курсів БДМУ та проведення вебінарів для абітурієнтів, особливості рейтингування електронних заяв, вагові коефіцієнти конкурсних предметів тощо.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У БДМУ відбувся День відкритих дверей

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше