» » БДМУ отримав дипломом І ступеня за забезпечення якості вищої освіти
Інформація
  • Переглядів: 728
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-10-2015, 17:03
28-10-2015, 17:03

БДМУ отримав дипломом І ступеня за забезпечення якості вищої освіти

Категорія: Заклади вищої освіти області

В ДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» нагороджений дипломом І ступеня у номінації «Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» на Сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».
Міжнародний форум, який організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ», проходив 20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Свої здобутки представили 77 провідних вищих навчальних закладів України, понад 20 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.
У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, директор ДУ «Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України» Наталія Вяткіна. 

Учасників форуму привітали Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, які наголосили на необхідності розробки та впровадження інноваційних методів і форм навчання, інформаційних технологій у навчальний процес в умовах сучасного глобалізованого світу.
Упродовж трьох днів роботи форуму педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Старшокласники та їх батьки отримали інформацію щодо вступу у вітчизняні та закордонні заклади освіти. 
Співробітники БДМУ ознайомили відвідувачів форуму з інноваційними розробками колективу буковинського навчального закладу – сервером дистанційного навчання та системою «Електронний журнал успішності».
Організатори міжнародного форуму також нагородили університет ще однією відзнакою – «Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання».


 

 

 БДМУ отримав дипломом І ступеня за  забезпечення якості вищої освіти

 

 

 

 БДМУ отримав дипломом І ступеня за  забезпечення якості вищої освіти

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше