» » Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки
Інформація
  • Переглядів: 655
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-04-2015, 20:14
28-04-2015, 20:14

Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

У рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з малярією студенти Буковинського державного медичного університету провели санітарно-просвітницькі акції для жителів міста з метою поширення інформації про захворювання.
Студенти-гуртківці кафедри інфекційних хвороб та епідеміології БДМУ у рамках акції «Будьте уважні під час відпустки!» роздавали чернівчанам інформаційні буклети «Профілактика малярії» та розповідали про перші клінічні ознаки недуги, принципи лабораторної діагностики та можливості лікування цієї паразитарної інфекційної хвороби.
З огляду на те, що близько 80 % випадків заражень на малярію відбувається на території Африканського континенту та Південно-Східної Азії, представники яких також навчаються у Буковинському державному медичному університеті, студенти-іноземці провели акцію «Roll Back Malaria-2015» та круглий стіл «Global awareness of Malaria and Ebola». Були розглянуті проблеми поширення хіміорезистентних плазмодіїв малярії, особливостей патогенезу і клініки хвороби, викликаної вірусом Еболи (ХВВЕ), пошуку нових шляхів боротьби з небезпечними інфекційними хворобами.
«Малярія передається від хворої до здорової людини через укуси малярійних комарів; крім природного зараження через укуси комарів, людина може заразитися малярією при переливанні крові від зараженого донора; передача малярії може відбутись від хворої матері до плоду, найчастіше під час пологів, рідше - при проходженні паразитів через плаценту. Торік загалом було зафіксовано понад 200 млн. нових випадків малярії, а ризик захворіти на неї існує в 34 країнах; важко навіть сказати, в яких тропічних і субтропічних країнах її немає - різні види малярії зустрічаються в Африці, Південній Америці та Азії», – зазначила координатор студентської акції, кандидат медичних наук, асистент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології БДМУ, лікар-інфекціоніст першої категорії Анюта Сидорчук.

 

Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

 

 

 

Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

 

 

Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше