• Дата: 25-04-2015, 21:10
25-04-2015, 21:10

Серед студентів ВНЗ Буковини ІІІ-ІV р.а відбулися змагання з легкої атлетики

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

Упродовж двох днів на центральному стадіоні м. Чернівців проходили особисто-командні змагання обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з легкої атлетики, у яких взяли участь біля 70 спортсменів із 5-ти вишів Буковини. Змагалися студенти із бігу на спринтерських, середніх і довгих дистанціях, стрибків у довжину, штовханні ядра та естафетного бігу 4х100 м. Настрій учасників змагань був піднесений, адже погода нарешті стабілізувалась, що посприяло покращенню результатів.
Кращим спортсменом змагань королеви спорту 2015 року став спринтер із Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Помагаєв Олександр, який на стометровій дистанції показав чудовий результат (10.6 сек.), що відповідає нормативу кандидата в Майстри спорту України, а студентка цього ж закладу  Якимик Олеся  на цій же дистанції показала результат на рівні І-го розряду.
У загальнокомандному заліку І місце посіли легкоатлети національного університету,  які набрали 7 155 очок. Друге місце виборили майбутні медики (6 318 очок), а третіми стали спортсмени БДФЕУ (3 738 очок).
Переможця та призерів змагань нагороджено дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.За підготовку команди-переможця нагороджено тренера-представника Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Майстра спорту з легкої атлетики Ячнюк І.О.
У травні поточного року збірна команда вузів нашого краю виступатиме  на змаганнях ХІІ літньої Універсіади України, які відбудуться в м. Харкові.