• Дата: 25-03-2015, 18:18
25-03-2015, 18:18

Змагання борців вільного стилю

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

24 березня 2015 року Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання обласних cпортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з вільної боротьби. E поєдинках взяли участь 50 спортсменів із 6-ти вузів, з них:  5 чол. – кандидати у майстри спорту; 14 чол. – І розряду; 31 чол. – ІІ – го та ІІІ – го розрядів.
Фаворитом змагань стала збірна команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
Серед жінок перше місце у різних вагових категоріях посіли студентки ЧНУ ім..Ю.Федьковича Кохан Ірина, Дробот Марина, Дробот Людмила, Бідена Ірина, Гогоман Ізабела, Задорожняк Катерина; студентка Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Грицько Євдокія; студентка Буковинського державного медичного університету Малецька Анна.
Чемпіонами серед чоловіків стали студенти ЧНУ ім.. Ю.Федьковича Кордубан Іван, Гешко Арсен, Івасюк Іван, Канюк Андрій та Снігур Іван; студент Буковинського державного медичного університету Скакун Василь; студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Мидреску Дмитро і Ящук Олександр.
У загальнокомандному заліку перше місце у змаганнях  з вільної боротьби здобули студенти-спортсмени із ЧНУ ім. Ю.Федьковича, які набрали 120 очок. Друге місце посіли борці із БДМУ (98 очок), а третіми стали студенти із ЧТЕІ КНТЕУ (81 очко). Команда борців із Буковинського державного фінансово-економічного університету посіла четверте місце. Студенти Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» опинились на 5-ому місці, а майбутні юристи (Чернівецький юридичний коледж НУ "Одеська юридична академія")  стали шостими.
Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами відповідних ступенів. За підготовку команди-переможця нагороджено тренера-представника ЧНУ ім. Ю.Федьковича Вілігорського О.М.