• Дата: 20-03-2015, 14:36
20-03-2015, 14:36

Змагалися кращі з кращих

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

19 березня 2015 року відбулися змагання обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІV р.а. із дзюдо, у яких взяли участь 46 спортсменів із 5-ти вишів Буковини, із них: 3 чол. – Майстер спорту України;  8 чол. – КМС; 12 чол. – І – ий розряду; 23 чол. – ІІ-го та ІІІ-го розрядів.
Сутички між дзюдоїстами проходили надзвичайно напружено і видовищно. Чемпіонами особистих змагань у наступних вагових категоріях стали:
- Ісипчук Оксана (ЧНУ ім. Ю.Федьковича) -  +78 кг.;
-  Ісипчук Оксана (ЧНУ ім. Ю.Федьковича) -  Абс.

-  Бевцик Володимир (ЧНУ ім. Ю.Федьковича) -  +100 кг;
- Осачук Віталій (ЧНУ ім. Ю.Федьковича) -  Абс.
Перше загальнакомандне місце виборили студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, які набрали 100 очок, друге місце посіли майбутні медики (83 очка), а третіми стали майбутні фінансисти (76 очок). Гідно виступили на змаганнях дзюдоїсти із Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» (31 оч.), які стали четвертими, а на п’ятому місці опинились спортсмени із ЧТЕІ КНТЕУ (17 оч.).
Головний суддя змагань, Майстер спорту Сманлій В.Я. нагородив переможців та призерів змагань дипломами відповідних ступенів.
За підготовку команди-переможця нагороджено також тренера-представника ЧНУ ім. Ю.Федьковича Гончерюка М.А.
Найкращі спортсмени вузів нашого краю братимуть участь у змаганнях  ХІІ літньої Універсіади України, які відбудуться в  квітні поточного року в м. Суми.