Інформація
  • Переглядів: 1062
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-05-2014, 11:08
27-05-2014, 11:08

Сучасні інформаційні системи і технології в туризмі

Категорія: Заклади вищої освіти області

 
21 травня 2014 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» відбулася Міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів на тему: «Сучасні інформаційні системи і технології в туризмі – 2014».
Учасниками конференції були представники двох навчальних закладів міста Чернівці, а саме ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. 
Конференція розпочалася словами привітання до учасників Василя Чернівчана – директора ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» та В'ячеслава Явкіна – завідувача кафедри «Географії та менеджменту туризму», доцента ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Співголови конференції щиро подякували за величезну підготовчу роботу членам організаційного комітету: Віталію Івануніку – кандидату географічних наук, доценту кафедри «Географії та менеджменту туризму», Світлані Дутчак –  кандидату географічних наук, доценту  кафедри «Геодезії, картографії та управління територіями», Анастасії Васкан – заступнику директора з навчальної роботи ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж», Ірині Федько  – викладачу спецдисциплін ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж», Сергію Фоглінському – викладачу інформаційних систем і технологій в туризмі ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».
На конференції, в ролі незалежних експертів були запрошені: Красовська Олена Юрівна – директор туристичної фірми «Грінвіч-Тур» кандидат географічних наук, Ісар Ольга Володимирівна – керуюча відділенням ПАТ КБ «Надра», Грищенко Ірина Янівна – провідний менеджер туристичної фірми «Слава-Тур», Дерев’янчук Микола Ярославович – голова методичного об’єднання секції «Інформаційні системи і технології в обліку» в складі методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області.
Учасниками конференції, були студенти спеціальностей: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Маркетингова діяльність» та «Фінанси і кредит». Студенти під керівництвом своїх наукових керівників проводили глибокі дослідження актуальних на сьогоднішній день тем, а саме:
1. Бевцик А. «Впровадження автоматизованих систем управління в ресторанному бізнесі»
2. Лакуста М., Порожнюк І. «Використання програмного забезпечення для автоматизації роботи туристичних підприємств»
3. Глушко А. «Роль та значення інформаційно-пошукових інтернет-систем та соціальних мереж для організації туристичного бізнесу» 
4. Звірід А., Руснак Б. «Віртуальна реальність в 3D форматі – реальні можливості для кожного клієнта»
5. Дутчак С.В. «Сучасне бачення поняття «туристсько-рекреаційних ресурсів»
6. Кущак Л. «Сучасні способи підвищення конкуренто-спроможності в туризмі, або «як втекти від конкуренції?»
7. Сенюк І., Лотоцька Є. «Формування психологічного впливу інтернет реклами на потенційних споживачів»
8. Деда Г. «Інформаційне забезпечення розвитку галузевого сектору винного туризму в україні»
9. Заровна А., Ілінчук А. «Використання систем бронювання та резервування IT-tour  та BOOKING у роботі туристичного підприємства» 
10. Будзан Т. «Призначення, структура та основні елементи систем безготівкових розрахунків»
11. Меленко Я. «Інформаційно-технологічне забезпечення міжкультурної взаємодії  Польщі та України» 
12. Шепетюк Х. «Канали інформаційної підтримки розвитку активного туризму на території україни з перейняттям міжнародного досвіду»
Основною особливістю даного заходу є те що досліджували різні проблеми використання та впливу сучасних Інтернет-технологій та автоматизованих інформаційних систем на галузь туризму студенти навчальних закладів різного рівня акредитації.  
Перша міжвузівська конференція такого типу сподобалась і організаторам, і учасникам, тож по її завершенні домовились про подальшу співпрацю і втілення нових нестандартних методів проведення подібних заходів в майбутньому. 

 

 

 

 


 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (54)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше