» » В ЧТЕІ відбулася Міжнародна науково-практична конференція
Інформація
  • Переглядів: 1958
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-04-2014, 16:25
28-04-2014, 16:25

В ЧТЕІ відбулася Міжнародна науково-практична конференція

Категорія: Заклади вищої освіти області / Стрічка

24-25 квітня 2014 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Регіонально-кластерна політика у розвитку світової та української економіки». Проведення такого заходу вже стало щорічною традиційною подією, яку завжди відвідують почесні гості з-за кордону. Ось і цього року ми мали честь приймати докторів філософії Настасе Кармен та Албу Анжелу з вузу-партнера – Сучавського університету ім. Штефана чел Маре (Румунія), які виступили з доповідями на пленарному засіданні.

Офіційне відкриття конференції розпочалось вітальним словом директора, голови оргкомітету Тетяни Ореховської. Про важливість співпраці наших країн загалом та розвитку кластерів зокрема розповіла Елеонора Молдован, генеральний консул Румунії в Україні. Актуальність і новизну теми відзначила Світлана Хімійчук, заступник директора департаменту економіки Чернівецької міської ради. Захід відвідав і представник Чернівецької обласної державної адміністрації – завідувач сектору науки та координації діяльності ВНЗ департаменту освіти і науки Михайло Павлюк.

Цікавими й інформативними були презентації і виступи присутніх гостей, докторів економічних наук, серед яких: І.Є.Журба (Хмельницький національний університет), В.І.Гринчуцький (Тернопільський національний економічний університет), І.М.Буднікевич (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича), та заступника директора ЧТЕІ з наукової, науково-методичної роботи та міжнародних зв´язків О.В.Михайловської.

Робота секцій цьогорічної конференції відрізнялась інтенсивністю та жвавістю. Запрошені гості-практики, зокрема заступник директора департаменту фінансів Чернівецької ОДА В.І.Кіндрат, головний бухгалтер Чернівецької обласної державної податкової служби Л.М.Стоколос та ін.., і наші науковці обговорили проблеми формування та функціонування кластерів і кластерних технологій у національній економіці України.

Конференцію відвідала і кореспондент газети «Все про бухгалтерський облік» Тетяна Лисюченко (м. Київ), яка вручила грамоти найкращим викладачам кафедри обліку і аудиту та висловила щире задоволення і позитивні враження від проведення заходу.

Загалом у конференції взяли участь провідні науковці-економісти 20 вищих навчальних закладів з 10 міст України, зокрема Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького, Черкас, Чернівців тощо, та 4 іноземних ВНЗ з 3 країн. За результатами досліджень вчених видано збірник матеріалів, а за підсумками роботи конференції сформовано рекомендації, які планується надати органам місцевого самоврядування.
 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше